Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
12.528

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar çevrenizdeki insanlara karşı iletişim şekliniz güçlenecek ve kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Aslan Burcu Nisan 2020 Yorumu

Geçen ay haksızlığa uğradığınız konular varsa eğer Nisa ayında herşey açıklığa kavuşacak ve rahatlayacaksınız. 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızı ilgilendiren bazı önemli kararlar alabilirsiniz Bu kararları alırken dış faktörlerden etkilenmemeye fazlasıyla dikkat etmelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek farkındalığınız artacak ve karşınıza çıkan fırsatları bu yüzden en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Yaptığınız işleri kıskananlar var ve bu kişilere kendi tarzınızla güzel bir cevap verebileceksiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kardeşleriniz ve eğitiminiz ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Kardeşinizi ilgilendiren olumsuz bir olaya şahit olabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve partneriniz ile aranızda yer alan sorunları daha çok konuşarak çözmek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen birikimlerin etkisi altında kalabilir ve karşınızdaki kişiyi yarayacak şeyler söyleyebilirsiniz. Bu yüzden ne olursa olsun söylediğiniz şeylere biraz dikkat etmelisiniz. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise yeni ilişkiye başlamaya cesaretiniz var ama karşınızdaki insana güvenmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda geri hareketine başlayacak ve ailenizin sorumluluğunuzu alabilirsiniz. Siz son zamanlarda her ne kadar bireysel bir hayat yaşamak isteseniz de bu ay bu isteğinizden uzaklaşabilirsiniz. Anne veya babanızın size ihtiyacı olduğunu anlayacaksınız ve onların yanında olmaya çalışacaksınız. İkili ilişkilerinizle ilgili yeni olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş veya okul arkadaşlarınızla grup şeklinde toplanabilirsiniz.

Aslan Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar kariyerinizde zaman zaman olumsuz giden olaylar olabiliyor. Bunların nereden kaynaklandığını bulmak isteyecek ve kısa zaman içerisinde de bulacaksınız. Ortağınız ile bir iş yapıyorsanız eğer sizden saklanan bir konunun varlığından haberdar olabilirsiniz. Siz yine de başkalarına inanmaktansa ortağınızla konuşmayı tercih edebilirsiniz. Nisan ayı içerisinde kemikleriniz veya dişleriniz ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et