Aslan Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

4.870
Aslan Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Her türlü ikili ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yaşam biçiminizi durmadan eleştiren bir kişinin aslında sizi kıskandığını anlayabilirsiniz. Duygusal kararlardan uzak duracak mantığınızla kararlar almaya çalışacaksınız.

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Kendinize zaman ayıramadığınızı fark edebilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeli sizi yanlış yönlendirmeye çalışan insanlardan uzak durmalısınız. Duygusal anlamda olumlu bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Çalışanlarla aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Daha öncesinden yanınızda çalışan bir elemanınızı tekrar işe geri alma konusunda konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili almanız gereken konuları ihmal etmemeye çalışmalısınız.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz krizlere geçiçi çözümler yerine kalıcı çözümler bulmaya çalışacaksınız. İşlerinizi yola koymak için ekstra çaba sarf etmek isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Partnerinize karşı olan tavrınız bu dönem içerisinde değişmeye başlayabilir. İlişkinize daha çok önem vereceksiniz. Bakış açılarınız farklı olsa da birbirinize saygı duymaya çalışacaksınız. Kurduğunuz iletişime dikkat etmeli öfkeli kararlar almamalısınız.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Eski sevgilinizle aranızda kapanmamış bir konu tekrar gündeme gelebilir. İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden eşinize veya sevgilinize yeteri kadar vakit ayıramadığınızı fark edebilirsiniz.

Aslan Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Ailenizin size yeterince yardımcı olmadığını düşünebilirsiniz. Bu yüzden açık bir şekilde onlarla konuşmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz gerginliği arkadaş çevrenize yansıtabilirsiniz.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Anne veya babanızın sağlık sorunlarıyla ilgili daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş hayatının zorluklarını aşabilmeniz için çevrenizdeki insanlardan destek almak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. İş yerinizde düzene sokmak istediğiniz konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere adım atabilecek cesareti kendinize bulacaksınız. İşyerinizde yanlış anlaşılmalardan dolayı ortaya çıkan sorunları tatlıya bağlayacaksınız.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. İş hayatınızdaki düzensizlikleri organize etmeyi odaklanacaksınız. Çalışmaktan keyif aldığınız ve yeni projeler üretmek istediğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.