Aslan Burcu Ocak 2023 Yorumu

2.528
Aslan Burcu Ocak 2023 Yorumu

Ocak ayı itibari ile ilişkileriniz ön plana çıkacak. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek ve bir arada olmak size iyi gelecek. İşbirliklerine, ortaklıklarına veya önemli sözleşmelere adım atabilirsiniz. Sizi yıpratan durumlar var ise bunları partnerinizle konuşmayı tercih edeceksiniz. Kişisel anlamda toparlanmanıza yardımcı olacak olan meditasyon, yoga veya terapi gibi alanlara yönelebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz problemleri olumsuz değerlendirmek yerine bu olaylardan ders çıkarmaya çalışacaksınız. Geleceğe dair planlarınızı yaparken daha umut dolu olacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Ocak 2023 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hizmet, sağlık ve iş alanlarında yenilikler gerçekleşecek. İşinizde halledilmesi gereken konular varsa bunlara zaman ayırmak isteyeceksiniz. Gündelik hayatınızın ritmini aksatan durumları tespit edecek ve ayağınıza takılan konuları ortadan kaldıracaksınız. Dolunay süresi boyunca sıkıntılar yaşayabilirsiniz, bu problemleri üstlenmek ve çevrenizden destek almak isteyeceksiniz.

21 Ocak 2023 tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ortaklaşa yürütülen işler ön plana çıkmaya başlayacak. Ödenmesi gereken borçlar var ise bunları dengede tutmak sizin için önemli olacak. Özellikle yakın çevrenizden maddi anlamda destek almanız mümkün olacak.

Aslan Burcu Ocak 2023 Aşk Yorumu

3 Ocak 2023 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Özel hayatınızı ilgilendiren durumlar ön plana çıkacak. Sizin için bu durumlar önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirecek, bu kişilerle birlikte yeni deneyimler edineceksiniz. İlişkinizde yer alan sıkıntılar ve problemler varsa bunları çözüme ulaştırmak için oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Eşinizle yada sevgilinizle iş ortaklığı yapıyorsanız buralarda şanslı olabilirsiniz. İlişkiye dair planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Ocak ayında sizin doğru olan ilişkiyi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha mutlu ve özgür hissedeceksiniz. İlişki anlamında yeni kararlar almak istiyorsanız, 21 Ocak’ta gerçekleşecek olan Yeni ayı beklemelisiniz.

Aslan Burcu Ocak 2023 Aile ve İlişkiler

12 Ocak 2023 tarihinde Mars, İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak. İkili ilişkilerde yeni işbirlikleri söz konusu olmaya başlayabilir. Daha öncesinden Yarım bırakılan işleri devreye sokmak isteyeceksiniz. Yapılan planlar var ise bu planları hayata geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizle bir arada olabilir, onların sorunlarıyla detaylı bir şekilde ilgilenme fırsatı elde edebilirsiniz. Ailenizle ilgili hayatınızda problemler var ise Ocak ayı içerisinde bu problemleri yok edeceksiniz. Tanışacak olduğunuz yeni insanlar sayesinde hayat enerjiniz giderek yükselmeye başlayacak. Duygusal anlamda yeni bir arkadaşlığa adım atmanız oldukça mümkün.

Aslan Burcu Ocak 2023 Para ve Kariyer

1 Ocak 2023 tarihinde Venüs ve Plüton Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. Yeni işbirlikleri ve ortaklıklar gündeme gelmeye başlayabilir. İşinizle ilgili önemli kararlar almak, özellikle bu ay içerisinde sizi maddi anlamda rahatlatacak etkenlerden biri. Uranüs’ün düzelmesi ile birlikte hem kariyer alanında hem de iş alanında rahatlamalar yaşayacaksınız. Önemli sorumluluklar alabilir, bu önemli sorumlulukları kabullenerek maddi anlamda yeni kazançlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili olan konuları es geçemeyeceksiniz, mümkün olduğunca kariyer alanında kendinizi geliştireceksiniz. Gerekirse yeni eğitimlere dahil olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.