Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu özellikleri, diğer burçlardan oldukça farklıdır. Aslan burçlarıyla anlaşamak bazen çok kolay, bazen de çok zor olabilir. Bu aslan insanının savunduğu düşünce veya sergilediği tutumla alakalıdır. Aslan burcu insanı her konuda netlikten ve doğruluktan yanadır. Yalana ve ihanete tahammül gösteremez. Alan burcunun özellikleri arasında en önde geleni gururudur. Gururu kırılan bir aslandan daha tehlikelisi yoktur.

Aslan burcu yaşam gücünü, gururu ve asaleti simgeler. Bitmek tükenmek bilmeyen pozitif enerjiye sahiptir. Aslan burcu insanı herhangi bir ortama girdiğinde, herkes tarafından kolayca farkedilebilir. Kendine olan güveni dış görünümüne de yansır. Hareketli yapısı, sürekli gülümseyen yüzü, esprili ve eğlenceli kişiliğiyle sosyal ortamların en dikkat çeken insanlarıdır. Aslan burcu lükse ve konfora düşkündür. İyi şartlarda yaşayabilmek ve hayallerini gerçekleştirebilmek için çok çalışır.

Aslan burcunun özelliklerinden en belirgin olanı merhametidir. Doğaya, hayvana, insana yeryüzünde akla gelen ne varsa merhamet gösterir. Sevdiği ve sevgisini hakeden insanları asla yarıyolda bırakmaz.

Aslan burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; kahraman, önde gelen, problemleri çözebilen, yardımsever, olumlu, müjdeci, gelenekçi, rehber, özgür, çok yönlü, özgün kişilikli, hümanist, dışa dönük, eşsiz, soğukkanlı, hisleri kuvvetli, sabırlı, dayanıklı, emredici, tuhaf, öfkeli, şaşırtıcı, gizemli ve kusursuzdur.

ASLAN BURCU AŞK VE EVLİLİK

Aslan burçları aşık olduklarında, aşkını korumak ve yüceltmek adına en güzel şeyleri yaparlar. Cazibeli ve etkileyici kişilikleri sayesinde karşı cinsi kolayca etkisi altına alabilirler. Gururları devreye girdiğinde, anlaşılmaz, bencil, kibirli, asabi tavırlar sergileyebilirler. Aile kavramına ve ilişkilerine çok değer veren aslanlar, sevdiklerini korur kollarlar. Evlendiklerinde son derece duyarlı birer eş olabilirler. Çocukları onların en değerli varlıklarıdır.

ASLAN BURCU NELERDEN HOŞLANIR

Aslan burcunun hoşlandığı şeyler arasında yardım etmek ve yaşam hakkında deneyimlerini paylaşmak ta vardır. Aslan burcu insanı doğallığı, cesareti, doğruluğu ve sevgi dolu yüreğiyle reddedilemez insanlardır. Problemleri çözmede, insanlara yardımcı olma konusunda en iyilerdendir. Aslan burcu yönetmekten, lider olmaktan, sözlerinin dikkate alınmasından, öğüt vermekten, dürüstlükten ve samimiyetten hoşlanır.

ASLAN BURCUNUN HOŞLANMADIĞI ŞEYLER

Aslan burcunun hoşlanmadığı şeyler yalan ve yalan söyleyen insanlardır. Kendisi kolay kolay yalan söylemediği gibi, yalan söyleyen insanlarla ilişkilerini sürdüremez. Acı da olsa bir aslan insanına doğrularla gelmelisiniz. Bu durumda sizi affedecektir ama bile bile yalan söylediğinizi ve bundan pişmanlık duymadığınızı farkederse ilişkisine veya arkadaşlığına son verecektir.

ASLAN BURCU KADINI

Aslan burcu kadını kendine son derece güvenen, dürüstlüğe önem veren, özgürlüğüne düşkün, son derece cömert, hem fiziksel hem de ruhsal çekiciliğe sahip olan kadınlardır. Seçicidir. Gözlemler, değerlendirir daha sonra karar verir. Herkesle iyi anlaşır arkadaş olabilir ama gerçek dostları çok azdır.

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Aslan burcu erkeği romantiktir. Sorumluluk sahibidir ve her konuya ılımlı yaklaşır. Kin tutamaz, affetmeyi sever. Arzulu oldukları konularda ani kararlar vererek hareket edebilirler. Her konuda yönetici taraf olmak isterler. Arkadaşlık ve doslukları onun için önemlidir. Çevresinin beğenisini ve övgüsünü kazanmak için çok çalışırlar.

ASLAN BURCUNU ETKİLEMENİN YOLLARI

Aslan burcunu etkilemek için sevecen, ilgili ve cömert olmalısınız. Onun duygu ve düşüncelerine önem vermelisiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda güçlü olmanız gerekiyor. Aslan burcu insanını etkilemek istiyorsanız, onu övün ve değerli olduğunu hissettirin.

ASLAN BURCUNUN KÜNYESİ

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu yönetici yıldız gezegeni güneştir. Her konuda üstünlüğü ve gücü temsil eder.
Ateş elementinden ve pozitiftir.
Cinsiyeti erkektir.
Aslan burcunun üstün yeteneği plan kurması ve uygulayabilmesidir.
Hedefi zirveye yükselmektir.
Anahtar kelimesi yaratıcılıktır.
Aslan burcunun olumsuz özelliği kendini beğenmişliğidir.
Uğurlu günü Pazar, uğurlu sayıları 1 ve 4 tür.
Uğurlu taşı elmas, safir ve pırlantadır.
Uğurlu rengi sarıdır.
Uğurlu çiçekleri gül ve orkidedir.
Uğurlu kokuları portakal çiçeği ve güldür.
Aslan burcunun en iyi anlaştığı burçlar terazi, ikizler ve yengeçtir.
Aslan burcunun anlaşamadığı burçlar akrep, kova ve boğadır.
Aslan burcunun başarılı olabileceği meslekler; askerlik, doktorluk, estetisyenlik ve bilişim teknolojileridir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nurcan dedi ki:

    Esim den ayrilabilcek miyim