Aslan Burcu Şubat 2021 Yorumu

8.576
Aslan Burcu Şubat 2021 Yorumu

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. İkili ilişkilerde kendinizi bu sıralar biraz bunalmış hissedebilirsiniz. İş hayatınız için yapmak istediğiniz şeylerin planlamasını çıkarmak isteyeceksiniz. Size iyi gelmediğini düşündüğünüz bir işte çalışıyorsanız eğer yeni bir iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda pişmanlıklarınız varsa bunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi sıkan durumların üstesinden gelebilmek için çevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, ikili ilişkilerde oldukça şanslı olacaksınız. Sizi yıpratan durumların farkına varacaksınız ve gerekirse bunlara son vermek için yeni bir karar alacaksınız. Sevgilinizle birlikte yeni bir karar alarak ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşımak isteyeceksiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, maddi açıdan sizi sıkan durumları geri bırakacak ve daha kazançlı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Ekstra gelir kaynakları elde etmek için yaratıcı olmanız gerekecek.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. İkili ilişkilerde şanslı olacaksınız. Partneriniz ile birlikte ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle birlikte daha fazla vakit geçirmek için ekstra bir alan yaratmak isteyeceksiniz.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak sizin için zor olabilir. Bu dönemde kendiniz ile zaman geçirmek size daha iyi gelecek.

Aslan Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. Aile içerisinden bir kişinin sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa onların hayatlarını önemli ölçüde ilgilendiren bir karar alabilirsiniz. Parayla ilgili konularda ailenize destek vereceksiniz.

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’de orada kalacak. Sorunlu giden arkadaşlıklarınız varsa eğer bunları rahatlıkla çözeceksiniz. Güven problemi yaşadığınız ortamlara girmek istemeyeceksiniz ve daha çok size yakın olan kişilerle zaman geçireceksiniz.

Aslan Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton ile üçgen açı içerisinde olacak. Bu ay her zamankinden daha çok çalışacaksınız. Kendinizi işinize adamak size her anlamda iyi gelecek ve psikolojik olarak da rahatlayacaksınız. İş yerinizde elde edecek olduğunuz başıralar sayesinde mevkinizde değişim olabilir. Parayla ilgili yapacak olduğunuz yatırımlar varsa en iyi şekilde durumları takip etmeniz önemli olacak. Sağlığınız için yeni bir terapi almaya başlayabilirsiniz. Yaşam standardınızı yükseltecek olan kararlar alacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.