Aslan Burcu Şubat 2023 Yorumu

3.451
Aslan Burcu Şubat 2023 Yorumu

Şubat ayında ikili ilişkilerde ve özel hayatınızda bazı inişler ve çıkışlar söz konusu olmaya başlayabilir. Kendi isteklerinizi ön planda tutacak ve davranışlarınızı istediğiniz gibi yöneltmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda patronlarınız var ise onlardan alacak olduğunuz tepkiler sizi farklı fikirlere doğru yönlendirebilir. Kendinizi geliştirecek, yeni iş alanları oluşturmaya odaklanacaksınız. İş ilişkileri, ortaklaşa yürütülen ilişkiler ya da özel hayatınızda alacak olduğunuz kararlar bu dönemde oldukça önemli olacak.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay süresinde önemli kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden biraz daha özen göstermek isteyeceksiniz. Sırt ağrıları veya tansiyon gibi problemler var ise bunu süreçte bunlarla ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınızla aranızda olan parasal konuları halletmeye çalışacaksınız.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bir seyahate gitme ya da yeni bir eğitime katılma söz konusu olabilir. Daha öncesinden istediğiniz ve planladığınız gezileri gerçekleştireceksiniz.

Aslan Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde kafanıza takılan konuları rahat bir şekilde ele alabileceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni bir iş kurma gibi düşünceniz var ise bununla ilgili fikirlere açık olacaksınız. İlişkide yer alan problemlere objektif bir şekilde yaklaşmayı tercih edeceksiniz.

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. İlişkisi olmayanlar bu süreç içerisinde katılacak olduğunuz sosyal çevre sayesinde güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çözümlenmesi gereken konuları sıkıntıya girmeden halletmeye çalışacaksanız.

Aslan Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Arkadaşlarınızla aranızda olan parayla ilgili konularda bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Olaylara sadece kendi açınızdan değerlendirmemeli, mümkün olduğunca karşı tarafı dinlemeye özen göstermelisiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. Aile hayatınızda yaşanan problemlere yönelik radikal kararlar almanız gerekebilir. Maddi anlamda sizi zorlayan süreçlerle hep birlikte oturup düşüneceksiniz. Anne ve babanızın sağlık problemleri ile ilgilenmek öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak.

Aslan Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. İşinizle yapılan sözleşmelerde birkaç ufak pürüz ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa bir işe başlamak için maddi durumunuzun henüz hazır olmadığını düşüneceksiniz. Parayla ilgili konularda dikkatli adımlar atmaya çalışmalısınız. Daha öncesinden almış olduğunuz kararları gözden geçirmeniz gerekebilir.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinizin yoğunluğu yüzünden kariyerinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Maddi anlamda birikim yapmaya yönelik yeni kararlar alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.