Aslan Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

19.511

ASLAN Burcu Temmuz 2019’da sosyal çevrenizi ve size yakın olan kişileri gözden geçirme isteği duyabilirsiniz. Size zarar veren birkaç arkadaşınızın varlığına şahit olduktan sonra onlarla ne kadar daha arkadaş olup olmak istemediğinizi düşüneceksiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Yeni ortamlar ve yeni insanlar ile birlikte olmak size oldukça iyi gelecek. Hayatınıza dair almak istediğiniz kararları ve durumları planlamalara başlayacak ve herşeyin düzgün ilerlemesi için çaba sarf edeceksiniz. İş hayatınızda arkanızdan iç çeviren kişilere karşı güzel mücadele vereceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte beklenmedik bir yerden ek gelir elde edebilir ve maddi açıdan büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dönemde ikili ilişkileriniz hareketlenecek. Duygusal değil de daha mantıksal düşüneceğiniz bir evreye doğru ilerliyorsunuz.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

ASLAN Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da partneriniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan bir fırsata sevgiliniz yada eşiniz sizin verdiğiniz tepkiyi vermeye bilir.

Bu durum her ne kadar canınızı sıksa da halledemeceğiniz meşaketli bir konu değil. Daha sakin bir zaman diliminde birlikte konuşarak bunu çözüme kavuşturmaya çalışacaksınız. Çocuk var ise bu sılara çocuklarınız ile iki kat ilgilenmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

ASLAN Burcu Temmuz 2019, aile ile daha çok vakit geçireceksiniz. Anne veya babanızın alacağı önemli kararların içerisinde sizde olacaksınız. Siz her ne kadar sizi düşünmediklerini hissetseniz de aslında bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu ve hayatlarının her uzantısında sizi düşündüklerini anlayacaksınız. Birlikte yapacak olduğunuz bir tatil söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da ASLAN Burcu sağlığında mevcut olan durumun dışında bazı farklı durumlar kendisini gösterebilir. Siz her ne kadar ben çok iyiyim deseniz de ihmalkarlığınız yüzünüzden bazı sağlık problemleri kendisini gösterecek. Kendinize daha dikkat etmeli ve hastalandığınız da bu durumu geçiştirmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.