Aslan Burcu Temmuz 2020 Yorumu

7.399
Aslan Burcu Temmuz 2020 Yorumu

20 Temmuz 2020 tarihinde Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak. Emek verdiğiniz konular hakkında olumlu geri dönüşler almaya başlayacaksınız. Geçmişe olan bağımlılıklarınızdan kurtuluyorsunuz. Hayatınızda yeni bir sayfa açmanın sizin için en iyi bir yöntem olduğunu fark edeceksiniz. Çocuklarınız varsa eğer onların eğitim hayatlarını ilgilendiren konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizde sizin desteğinize ihtiyacı olan bir kişi olabilir. Daha önce maddi açıdan size yardım etmiş olan bir kişi.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve almış olduğunuz kararları gözden geçirmek isteyeceksiniz. Kendinize çizdiğiniz yolda ne kadar ilerleyebildiğinizi görmek için çevrenizdeki insanların da yorumunu almak isteyebilirsiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve maddi açıdan riskli bir sürece adım atabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili yatırım yapma gibi bir düşünceniz varsa bunu iyice düşünmelisiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Partneriniz ile aranızda sürekli tartışma yaratan bir konu var. Bu konu ailelere dayanıyor olabilir. İlişkiniz de yer alan sorunları ailenize anlattığınız için partnerinize karşı fazla dolmuş olabilirler. Birlikte sorunlarınızı başkalarına anlatmama kararı almaya çalışmalısınız. Kıskanç tavırlarınız zaman zaman partneriniz ile aranızda gerginlik yaratabilir. Bu tarz konularda biraz empati kurarak yaklaşmanız durumları toparlayabilmenize yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Bu iş sayesinde ailenizle aranızdaki iletişim daha da kuvvetlenecek ve birbirinizi daha iyi anlamanız için güzel bir ortam sağlanacak. Daha önceden birlikte yürütmüş olduğunuz bir iş varsa eğer güzel bir teklif alabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızı biraz daha dikkatli tanımaya ihtiyacınız var. Çevrenizdeki insanları kendiniz gibi görüyorsunuz ve bu yüzden hemen tüm sırlarınızı anlatıyorsunuz ama bunu size olan zararlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Nasıl olsa geçer diyerek kulaktan dolma sözlerle hareket etmemelisiniz. Beslenme şeklinizde düzensizlik varsa eğer kısa süre içerisinde eski düzene getirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizi yükselişe geçircecek olan yeni bir proje teklifi alabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu proje sayesinde çalışmalarınızı hem kendinize hem de çevrenize kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.