Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
3.904
Aslan Burcu Temmuz 2021 Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. İkili ilişkilerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz durumları sakin bir şekilde atlatabilmek için sakin ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Sorunlara karşılık sabırsız davranmamaya çalışmalısınız.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdekilerden kendinizi soyutlayabilirsiniz. Kendi başınıza zaman geçirmek size iyi gelecek. Kendi içinizde çözmeniz gereken konuları baştan sorgulayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Sizden saklanan bir konu varsa bu kısa süre içerisinde açığa çıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı zorluk yaşayabilir ve bu yüzden kendinizi yakın hissettiğiniz bir kişiden yardım isteyebilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Farkındalığınız açığa çıkacak ve size karşı kötü niyet besleyen insanların yapacak olduğu davranışları önceden sezgileyeceksiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Partneriniz size karşı olan duygularını açık bir şekilde dile getirecek. Birlikte daha çok zaman geçireceksiniz ve empati duygunuz yükselecek. İlişkide sizin için önemli olan konuları eşinizle konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yok ise bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak aklınızda yer alan olumsuz ön yargılardan kurtulmanıza yardımcı olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte geçmişte almış olduğunuz kararlar varsa bunların üzerinden tekrar geçmek isteyebilirsiniz. Kendinizi karşınızdaki insanlara net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Sosyalleşmek istediğiniz bir dönem olacak. Bu sayede de çevrenizi genişletmek ve farklı insanlarla vakit geçirmek sizi olumlu etkileyecek.

Aslan Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Maddi kaynaklarınız olumlu bir şekilde etkilenecek. Mevcut olan para durumunuzu iki katına çıkarmak için ek iş arayışlarına girebilirsiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Yapacak olduğunuz harcamalara dikkat etmeye çalışın. İşiniz ile ilgili kafanızı karıştıran konular varsa bunları çözmek isteyeceksiniz. İş yerindeki koşulları iyileştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.