Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28.06.2022
2.243
Aslan Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Tek başınıza zaman geçirmekten keyif almaya başlayacaksınız. Kendi içinize dönerek, sorunlarınızla baş etmeye odaklanın. Kafanızı rahatlamak için okumaya ve yazmaya zaman ayırabilirsiniz.

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Yaratıcı fikirler ortaya koymanın tam vakti. Çevrenizdeki insanlara neyi nasıl ifade etmeniz gerektiği hakkında kafanız karışmaya başlayabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Kendinizi geliştirmek için büyük projelere adım atmaya başlayabilirsiniz. Farklı planlamalar içerisinde olacak, çeşitli projelere göz gezdireceksiniz. İşiniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız an meselesi.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kendi içinizde yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Dikkatleri üzerinize çekebilir, önemli projelerde yer almaya başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların desteğini almaya başlayacaksınız.

Aslan Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlar yüzünden kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda sizi rahatsız eden durumları sakin bir şekilde değerlendireceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu hafta içerisinde sizi oldukça mutlu edecek olan bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sizinle ilgili olmayan durumlara karışmamaya çalışın. Aksi halde ileride de problem yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. İş hayatınızda yaşadığınız sorunları ailenize yansıtmayın. Beklenmedik konuları sakin bir şekilde ailenizle değerlendirmeye çalışın. Siz uygun olmayan koşulları anne veya babanızla açık bir şekilde konuşmalısınız.

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Arkadaşlarınızla birlikte yeni bir eğitime almaya çalışacaksınız. Hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları etraflıca ele almak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda ki yoğunluk yüzünden çalışma temponuzu değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yöneticileriniz ile veya iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar varsa bunları halletmeye çalışın.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizle ilgili durumlarda biraz daha özverili olmalısınız. Canınızı sıkan konular varsa eğer bunları planlı bir şekilde ele alacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.