Aslan Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

17.124
Aslan Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Aslan Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz ayında hareketli ve yeni birlikteliklere hazır durumda. Ancak aşkın size getireceği büyük sorumlulukları düşündükçe bazı noktalarda aşktan soğuyorsunuz. Kariyerinizdeki yoğunluk aşk hayatınıza pek müsaade etmiyor gibi. Duygusal bazı yakınlaşmalar sizi ürkütüyor. Aşk konusunda güven problemi yaşayabilir, karşınıza çıkan fırsatları elinizin tersiyle itebilirsiniz. Kısa süreli anlık duygular hissederken, bir anda tam tersi istikamete yönelebilirsiniz. İlişkisi yeni biten aslanlar kolay kolay yeni bir ilişkiye başlayamayacakları gibi, yeni tanışmalara da temkinli yaklaşacaklar.

Aslan Burcu aşk uyumu konusunda fazlasıyla hassas. Sizin için başta önemli olan şey ruhsal uyum. Ruhunuz ve düşünceleriniz uyduktan sonra, ten uyumu kendiliğinden oluşuyor. Gerçekten sevebileceğiniz, saygılı ve dürüst aşkı beklemekten vazgeçmiyorsunuz. Temmuz ayı içinde zevkleriniz ve tercihleriniz konusunda taviz vermiyorsunuz. Anlaşmazlığa düştüğünüz eski aşklarınızdan geri dönüş yapan birini hayatınıza sokmama konusunda kararlısınız. Sizin aşka olan güveninizi zamanında fazlasıyla sarsmış olan bu insanı görmezden geleceksiniz. Bekar ve genç aslanlar için ise geri adım atma konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Geri dönüşler muhtemel görünüyor.

Aslan Burcu aşk günlük yaşam, evli aslanlar için ufak tefek sorunların halledileceği tarzda devam ediyor. Artık eskisi kadar takmıyorsunuz ve partnerinizin isteklerini daha fazla önemsiyorsunuz. Duygularınızı hiçe sayan tarzdaki davranışlar söz konusu olduğunda ise dur demesini bileceksiniz. Sorunları konuşarak ve doğru iletişimle halletme yoluna gidiyorsunuz. İleride daha büyük çıkmazlara girmemek için hem kendinize, hem karşı cinse uyarıda bulunmaktan çekinmeyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.