Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumu

27.803
Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Aslan Burcu 2016 Temmuz iş hayatı alanında tüm gözler üzerinizde. Önemli başarılar elde ediyorsunuz ve her geçen gün kendinizi daha fazla geliştiriyorsunuz. Mantığınız ve sağduyunuz arttı. Hayatınızda gereksiz duygusallıklara artık yer vermiyorsunuz. Bu da her konuda doğru karar almanızı ve başarıyı yakalamanızı sağlıyor. Yaşamınızdaki hedefleriniz ve beklentileriniz yerini bulmaya başladı. Kazanımlarınız artıyor, hiç beklemediğiniz yerlerden kazanç kapıları açılıyor. Evi olmayan aslanlar bu dönemde birikimlerini artırmak ve güzel bir ev almak niyetindeler. Borçlanmayı sevmiyorsunuz. Ödemelerinizi aksatmamaya özen gösteriyorsunuz. Sıkıntılarınızı büyük oranda halledeceğiniz, daha da rahatlayacağınız bir Temmuz ayı sizleri bekliyor.

Temmuz 2016 Aslan Burcu aşk hayatı hareket kazanıyor. İlgilerin üzerinizde olacağı bu ay, sizinle ilgilenilmesi hoşunuza gidecek. Beraberliği olanlar partnerlerinden gördükleri aşırı ilgi sonucu şaşkınlığa uğrarken, ilişkisi olmayanlar ciddi bir beraberlik düşünmüyorlar. Duygusal yakınlaşmalardan uzak duruyorsunuz. Karşı cinse güven duymakta ve gelecek planları yapmakta zorlanıyorsunuz. Aşkın size getireceği büyük sorumluluğun altında ezilmeyi, rencide olabilecek durumlara düşmeyi, sorgulanmayı ve tartışmaları göze alamıyorsunuz. İlişkisinde problemler olanlar, bu dönemde partneri ile arasındaki buzları eritiyor ve kısa tatil planları yapıyor. Sıkıntılı aşk dönemlerini atlatıyorsunuz.

Aslan Burcu eğitim hayatını aynı çizgide ilerletiyor. Eğitiminizi, bilgi girişini asla kesmiyorsunuz. Her gün yeni şeyler öğrenmek sizin en önemli vazifeniz olmuş gibi. Her konuda bilgi sahibi olmak hoşunuza gidiyor. Siz dışarıdan bakıldığında kimine göre erdemli kişilik, kimine göre bilmiş ukalasınız. Bu durum tamamen karşınızdakinin algılama tarzıyla alakalı bir durum.

Aslan Burcu ufak tefek sağlık problemleri yaşayabilir. Özellikle mide ve sırt ağrıları sizin büyük sorunlarınızdan biri ve zaman zaman nüksedebiliyor. Bu dönemde yediklerinize dikkat etmeli, uzman bir doktora görünmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ezo dedi ki:

    Evet gerckten midemden ve sırtımdan cok rahtszm hayattimda hicbir zmn mide ağrısı yaşamamştm umarm biran önce atltrm gerçekten mide ağrısı çok zor sigara kullaanan bir insanim ve bunu atlatmak bnm icin zor oldgnu dşnyrm hersye ragmen atltcgmida dşnüyorum. Rabbim tüm hastalara sifa versn bnada inşallah.