Aslan Burcu Yaz Yorumu

30.199
Aslan Burcu Yaz Yorumu

Aslan burcu 2016 yaz aylarında sorunlarını ve sıkıntılarını bir nebze de olsa geride bırakıyor. Kendinizi ve finansal durumunuzu iyileştiriyorsunuz. Hiç beklemediğiniz sürpriz gelişmelerle şaşkına döneceğiniz zamanlar söz konusu.

Aslan burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında kariyerinde tavan yapıyor. Zaten iyi giden işleriniz bu ayla birlikte tam manasıyla yerli yerine oturuyor. Çalışma hayatınızda strese gireceğiniz durumlar tamamen ortadan kalkıyor. Verdiğiniz emeğin ve öz verinin karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Siz bazı çalışmalarınızı karşılık beklemeden yaptınız. Oysa onlar size 3 misli kazanç ile geri dönüş yaptı. İyi niyetinizden asla vazgeçmeyin. Hayalinizi süsleyen yaşam size hiç te uzak değil. Adımlarınızı aynı seyirde attığınız sürece her şey kendiliğinden şekillenecek.

Aslan burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da aşk hayatı konusunda aradığını bulabilir ve yalnızlığına son verebilir. Fazlasıyla dikkat çekicisiniz. Üzerinizde farklı bir enerji ve inanılmaz etkileyiciliğiniz ile bakışları kendinize kilitliyorsunuz. Bu ay iletişiminiz son derece kuvvetli. Yakın geçmişte sizi üzenler, alttan alttan hakettikleri cevapları alıyorlar. Sizin bitti dediğiniz aşk yeniden alevlenebilir ve her şey istediğiniz şekilde gelişebilir. Tabi şartlarınız yerini bulursa. Bu hem karşı tarafla hem de sizle alakalı durumların iyileşmesiyle ilgili. Her ne olursa olsun siz kendinizden eminsiniz ve sizi üzenlere prim verme niyetinde değilsiniz. Bekar aslanlarla için güzel ve heyecanlı günler mevcut.

Aslan burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında emin olmadığı duyguları hakkında kendini sorguluyor. Her konuda şanslı olacağınız bu ay içinde adımlarınızı temkinli atmaktan vazgeçmiyorsunuz. Kimseye vereceğiniz ikinci bir şans yok gibi. Bencillik derecesinde kendinizi düşünebilirsiniz çünkü geçmiş dönemlerde çok üzüldünüz. Heyecanları, olayları, sohbetleri ve her türlü oluşumu sakinlikle karşılıyor, hiçbir şeyi gözünüzde büyütmüyorsunuz. Adeta bir farkındalık yaşıyorsunuz. Daha çok çalışma, okuma ve aktivite içine giriyorsunuz. Sağlığınız her geçen gün daha da iyileşiyor. Sigara içen aslanlar bırakabilmek için çeşitli yollara başvurabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.