Kadınlar Duysun

Ayakkabı Depolama Fikirleri

19.08.2016
1.831
Ayakkabı Depolama Fikirleri

Her mevsim için ayrı ayakkabı insani bir ihtiyaç. Tabi işin içine alışveriş tutkusu girerse sayı hızla artabilir. Bu aşamada ise alınan ayakkabıların düzenli bir şekilde depolanması büyük önem taşır. Doğru ayakkabı depolama, hem yaşam alanlarının korunması hem de ayakkabıların bozulmayarak ömürlerinin uzatılmasının yolunu açmaktadır. Çeşitli ayakkabı depolama fikirleri arasında size ve evinize en uygun olanını seçerek uygulayabilirsiniz.

Ayakkabıları Yatağın Altında Saklayın

Ayakkabı depolamanın en kolay ve düzenli yolu yatak altına oluşturulacak bir sistem kullanmak olacaktır. İstediğinizde çekip kullanabilmek için raylı bir sistemi yatağınızın altına monte ettirebilirsiniz. Mevsimlere göre dizeceğiniz ayakkabılarınızı bu sistem yardımı ile kolayca bulabilir ve saklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yatağınızın ayakucunda bir panel oluşturarak kendinize bir ayakkabı dolabı yapabilirsiniz.

Yaratıcı Ayakkabılıklar İle Ayakkabılarınızı Düzenleyin

Ayakkabı depolama fikirlerinin en popüleri elbette farklı çeşitlerde yaptırılabilecek ayakkabılıklardır. Kapı girişlerine ya da giyinme odalarına konumlandırılabilecek farklı ayakkabı depolama alanları ise ayakkabılarınızı istediğiniz her biçimde düzenleyebilirsiniz. Özellikle ev girişlerinde kullanılacak ayakkabılıklar hem evinizin görünümünü güzelleştirirken hem de ayakkabılarınızı düzenli bir biçimde saklamanıza yardımcı olacak. Bunun yanı sıra ayakkabılarınızı saklamak için kutular ve dekoratif kovalar da kullanabilirsiniz. Siz de istediğiniz ayakkabı depolama fikirlerinden birini seçerek evinize ve hayatınıza düzeni getirin. Böylece hiçbir ayakkabınız dolabın köşesinde unutulmayacak ve kimse dağınıklığınızdan şikâyet etmeyecek.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.