Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

04.12.2018
24.990
Balık Burcu 2018-2019 Kış Yorumu

BALIK Burcu 21 Aralık 2018 – 21 Mart 2019 kış aylarında önemli bir döneme geçiş yapıyorsun. Yaşam biçimini değiştireceksin. Bu cesareti kendinde buluyor ve bazı alışkanlıklarından artık vazgeçiyorsun. Yapman gereken en önemli değişim duygularını kontrol altına almak olmalı. Duygusal dünyan karşına çıkan birçok fırsatı görmene engel oluyor. Mantıklı biri olmana rağmen sırf cesaret edemediğin için vazgeçtiğin ve yaşamadığın şeyler var. İşte bu aylarda buna son veriyor, yapmak istediklerine yöneliyorsun. Maddi anlamda daha tutumlu ve tutarlısın. Sıkı çalışıyor, işinin gerektirdiği sorumlulukları yerine getiriyorsun. Bağlılığın ve çabanın karşılığını fazlasıyla alacaksın. İçinde bulunduğun bir sorun dava haline dönüşebilir. Bu anlamda yaşanan gelişmeler lehine dönüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Oğlak Burcunda Kısmi Güneş Tutulması etkileri aceleci kararlar almana neden olabilecek yapıda. Sakin ilerlemekte fayda var. 21 Ocak 2019 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile kararlısın. Geçmişten gelen hiçbir şeyi tekrar hayatına almayacaksın. 5 Şubat 2019 Kova Burcunda Yeniay etkileri ile çok yakınından birinin sorunlarıyla ilgileniyor, uzun süre ona vakit harcıyorsun. 19 Şubat 2019 Başak Burcunda Dolunay etkileri sürpriz karşılaşmaları beraberinde getiriyor. 6 Mart 2019 Balık Burcunda Yeniay etkileri ile girişimlerinden bazılarından sonuç elde ediyorsun. Hayata gülen gözlerle bakacak, sorunları sallamayacaksın. 21 Mart 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri ile geleceğe olan inancın yenileniyor. Tabi bu biraz da yaşanan güzel gelişmeler sayesinde oluyor.

Retro ve Gezegen Geçişlerinin Balık Burcuna Etkileri

2019 Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor ve 29 Mart 2019’da sona eriyor. Gerileme etkileri bazı planları devre dışı bırakabilir. Bu tarih aralığında herhangi bir plan yapmamalı, projelerde yer almamalısın. Hatta önceden belirlenmiş bir durum varsa bir sonraki zamana ertelemende fayda var.

Balık Burcu 2018/19 Kış Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı 2019 kış aylarında yeni başlangıçlara açık görünüyor. Duygusal anlamda güçleniyorsun. Kendine olan güvenin artıyor. Ruhunun olgunlaştığını hissedeceksin. Bu dönemde tanışacağın biri doğru insan olabilir. Bugüne kadar yaşadığın aşkların üstüne çıkabilecek kapasitedesin. Evliysen veya birlikteliğin varsa partnerine olan bağlılığın artıyor. Yaşadığın olumsuzlukları onun sayesinde atlatıyorsun. Varsa çocuklarla ilgili konulara daha fazla önem vereceksin. Yoksa çocuk sahibi olmak isteyebilirsin.

Balık Burcu 2018/19 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Balık Burcu 2019 kış aylarında aile ve ilişkilerinde önceden oluşan çatlakları onarıyorsun. Sevdiklerine karşı daha yakınsın ve zaman ayırıyorsun. Evliysen eşinin ailesine karşı da aynı tutumu sergileyeceksin. Her şey karşılık bulacak ve dengeye oturacak. Pozitif düşünüyor, davranıyor, bunun da hayatına yansımasını sağlıyorsun. Hiçbir konuda kaybedecek zamanın yokmuş gibi davranabilirsin. Son derece olumlusun. Paylaşımlarını hem kendi mutluluğun hem de karşı tarafın mutluluğu için yapıyorsun. Arkadaş çevren genişliyor. Olumsuzlukları ve sana karşı yapılan düşmanlıkları görmezden geliyorsun.

Balık Burcu 2018/19 Kış Sağlık Yorumu

Balık Burcu sağlığı 2019 kış döneminde daha iyi olacak. Her zamankinden enerjik ve rahatsın. Kafana taktığın şeylerin azalması bedenine yansıyor. Kendini yenileyerek hayata yepyeni bir bakış açısı getiriyorsun. Daha sık yürüyecek, hobilerine zaman ayıracak, kendinle olabildiğince baş başa kalacaksın. Seni tedavi edebilecek tek insan yine sensin.