Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
5.910
Balık Burcu 2018 Bahar Yorumu

BALIK Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar ayları içinde para ile ilgili konulara daha fazla odaklısın. Senden beklenmedik hareketler yaparak çevreni şaşırtabilirsin. Yeni bir iş koluna yöneliyorsun. Kazancına fazladan katkı sağlayacak işler yapabilirsin. Yeni tanışacağın insanların fikirlerinden ve hayat görüşlerinden yaralanıyorsun. Güçlü kişilerle birlikte yol alacaksın. Gelecekle ilgili endişelerinin bir nebze yok olduğunu hissedeceksin. Özel hayatında zamana zaman içine düştüğün melankolik durum devam ediyor. Bunu da isteklerini ve beklentilerini azaltarak aşıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri kariyerindeki zorlanmaları ortadan kaldıracak şartlar sunuyor. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile kendini daha güçlü hissedeceksin. Bu tarihte büyük riskler almamalısın. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri aile karşı yerine getirmen gereken yeni sorumluluklar içeriyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı yaşanan sorunlar karşısında inceldiği yerden kopsun diyeceksin. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri yaşantında renkli bir dönemi başlatıyor. Geçmiş değer yargılarını değiştirecek etkilere sahip olacaksın.

Balık Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar ayları içinde eş veya partnerin hayatındaki durumlardan etkilenebilir. Anlaşmazlıkların sona ermesi adına tartışmaları büyütmüyorsun. Hayatın seni sıkıştırdığı noktalardan anında uzaklaşıyorsun. Aşk konusundaki belirsizliklere tahammülün yok. Geçmişinden kurtulamıyor ve deneyimlerinle birlikte yol alıyorsun. Eğer bekarsan sırf bu yüzden büyük bir aşkın kıyısından dönebilirsin. İnancın ve güvenin gün geçtikçe azalıyor.

Balık Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

Balık Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerindeki kadersel alanlarda yer alıyorsun. İstemediğin bir durumu devam ettirmek zorunda kalacaksın. Kendini adamışlık söz konusu ve bu konuda duygularını pek önemseyemiyorsun. İçinde kopan fırtınaların dışarıdan görünmeyen etkilerini farklı şekilde yansıtabilirsin. Çevrendeki bazı insanları takibe alacak ve gözden geçireceksin. Arkadaşlarından birine duyduğun güvensizlikte yanılmadığını anlayacaksın. İlişkini bitirip bitirmeme noktasında karar alman zor görünüyor.

Balık Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında biraz zorlanacak gibi görünüyor. Hava değişimi, bahar alerjisi derken ardından gelen yorgunluk yaz aylarına kadar devam ediyor. Her şeyden öte duygusal çöküşlere maruz kalmaman gerekiyor. Bağışlıklığını, vitamin takviyesiyle destekleyebilirsin. Bol yürüyüş ve dengeli beslenme proğramı ile daha zinde hissedeceksin.