Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

20.09.2018
16.601
Balık Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

BALIK Burcu 21 Eylül – 21 Kasım 2018 Sonbahar aylarında içsel dünyana çekiliyorsun. Çalışma ve kazancında büyük imkan ve fırsatları kendine çekiyorsun. Parayla ilgili inanılmaz güzel değerlendirmeler yapıyorsun. Sosyal çevrende bazı dostlarının seninle ilgili yaptığı yorumları duyabilirsin. Enerjini emen şeylere müsaade etmemelisin ama buna engel olamıyorsun. Hedeflerine daha kolay ulaşmak için gereksiz insanları önemsemekten vazgeçmelisin. Yavaş ilerleyen bazı konuların hızlanması için zamana ihtiyacın var.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri tanışacağın yeni insanları karşına çıkarıyor. Kalbin boşsa farklı değerlendirmelere sahip olacaksın. Tutkulu bir aşka adım atabilirsin. 9 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri ile parasal konularda kontrolü ele alıyorsun. Harcamalarında daha rahatsın. Yeni yatırım planları yapacaksın. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri yalnız kalma duygunu ön plana çıkarıyor. Hayatımdaki insanlar benim değerimi bilmiyorsa hadlerini bildirmeliyim gibi düşüncelere sahip oluyorsun. 7 Kasım 2018 Akrep Yeniayı zamanında kendine yeni bir duruş belirliyorsun. Özensiz şeyleri hayatından çıkarıyorsun.

Balık Burcu 2018 Sonbahar Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatında 2018 Sonbahar aylarında melankoliksin. Attığın her adımı ağırdan alacaksın. Geçmişte aşkta yaşadığın şanssızlıklar geleceğe dair atmak istediğin adımlara engel oluyor. Devam eden bir ilişkin varsa ciddi kararlar almaktan çekiniyorsun. Yeniliğe ihtiyaç duyuyorsun. Kendine yeni kurallar ve şartlar belirleyeceksin. Hayatındaki doğruları ve yanlışları kıyaslıyor, kendini şuçlamaktan vazgeçiyorsun. Değişmesini istediğin bazı şeyler kendiliğinden hayatından çıkıp gidecek.

Balık Burcu 2018 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Balık Burcu 2018 Sonbahar aylarında aile ve ilişkilerinde ben insanları anlayamıyorum dediğin bir süreçten geçiyorsun. Daha önceden zorlandığın süreçlerin düşüncelerine olan etkisi oldukça büyük. Bu dönem bir süreliğine kaçış sendromu yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla sohbet ederken düşüncelerinde ikilem oluşuyor. Hissettiğin her şeyi ifade edememenin sıkıntısını duyumsuyorsun. Çok güvendiğin bir dostunun seninle ilgili bir yanlışına şahit olacak hayal kırıklığı yaşayacaksın.

Balık Burcu 2018 Sonbahar Sağlık Yorumu

Balık Burcu sağlığında 2018 Sonbahar döneminde bedenin şikayetleri ihmal edilmemeli. Dağınık düşünceleri ve duygusal zorlanmaları kolayca aşmak için ruhsal çalışma alanları yaratmalısın. Arınma banyoları yapıp rahatlayabilir, evinin bir köşesini kendine özel kılarak tek başına gönlünce vakit geçirebilirsin. Özellikle dinlenmeyi ve sevdiğin şeyleri yapmayı ihmal etmemelisin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.