Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2019 Bahar Yorumu

12.03.2019
24.267

İş ve kariyer alanında bir süredir beklediğin olumlu sonuçları alıyorsun. Ummadığın yerlerden gelen para ve ekstra kazançlar hayatını rahat bir konuma getiriyor. İlişkilerinin…

Balık Burcu 2019 Bahar Yorumu

BALIK Burcu 23 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında iyi bir döneme giriyorsun. İş ve kariyer alanında bir süredir beklediğin olumlu sonuçları alıyorsun. Ummadığın yerlerden gelen para ve ekstra kazançlar hayatını rahat bir konuma getiriyor. İlişkilerinin canlanması yeni tanışmalara sebep oluyor. Bekarsan bu yönde aşk ve ilişkilere adım atacaksın. Hayatının yönünü değiştirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Evlenebilir, anne-baba olmaya karar verebilirsin. Ailenle birlikte yaşıyorsan ayrılarak kendine yeni bir yaşam alanı yaratabilirsin. Para ve kariyer hayatın seni yönlendiren şey olacak. Ne kadar aktif olur, çalışırsan o kadar iyi hissedeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri gereksiz, olumsuz söylentileri kafana takmana neden olabilir. 5 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri ile hayatı daha fazla ciddiye alacaksın. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri hayallerini genişletiyor ve gerçekleştirme ihtimalini güçlendiriyor. 03 Haziran 2019 İkizler Burcunda oluşan Yeniay etkileri duygularını ifade etmeni engelleyebilir. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile bazılarıyla aranda fikir ayrılıkları oluşuyor. Bu yönde yeni kararlar alabilir, iş veya ev değiştirebilirsin.

Balık Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında destek istiyor. Beslemen gereken duygular var. Açlığını hissettiğin şeylerin arayışı içine gireceksin. Kapanmayan içsel yaralar gün yüzüne çıkabilir. Karşılaşacağın bazı şeyler seni hayal kırıklığına uğratacak. Yaşanan yeni tanışmalar aşk hayatına farklı heyecanlar katabilir. Ama içinde yatan bambaşka bir dünya var. Aradığını hiçbir zaman bulamayacağını düşünüyorsun. Bununla birlikte devam eden bir ilişkin varsa ciddi kararlar alabilirsin. Evliliklerde bebek temalı konularda güzel gelişmeler yaşanıyor.

Balık Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Balık Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde bazı şeyleri gereğinden fazla kafaya takıyorsun. Arkadaşlarından bazılarının sana yaptığı haksız davranış ve eleştirileri onlara iade etmek isteyeceksin. Ama bunu yapmak en fazla seni üzecektir. Bırak herkes kendi kalitesinde ve yerinde kalsın. Sen yoluna devam et. Bu yönde karşılaşacağın şeylere hazır olmalısın. İki seçeneğin var. Ya görmezden gelir, ya da kaosa sürüklenirsin.

Balık Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

Balık Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde iyi görünüyor. Yapmayı sevdiğin şeyleri abartmamaya özen göster. Sigara içiyorsan çoğaltabilir, kitap okuyorsan gözlerini gereğinden fazla yorabilirsin.