Balık Burcu 2019 Yaz Yorumu

21.771

BALIK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde öne çıkacaksın. Bir süredir kendini kapattığın dünyanın dışına taşacaksın. Yaşanan bazı kırgınlıklar son bulacak.

Balık Burcu 2019 Yaz Yorumu

BALIK Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkilerde öne çıkacaksın. Bir süredir kendini kapattığın dünyanın dışına taşacaksın. Yaşanan bazı kırgınlıklar son bulacak. Yapılan yüzleşmelerle birlikte bilmediğin birçok şeyi öğreneceksin. Çok istediğin bir konuda hedefine ulaşacaksın. Ve yanı sıra bir türlü olduramadığın o konuda ilerleme kaydedemiyorsun. Karşına çıkan yeni insanlarla çabuk kaynaşacağın bir döneme giriyorsun. Bunlardan bazılarıyla farklı çalışmalarda yer alacaksın. Sanat etkinlikleri ve bu konularla ilgili çevrene olan yardımın artıyor.

Balık Burcu 21 Haziran – 21 Eylül 2019 tarihleri arasında duruşunu tam olarak belirliyor, kaypaklıklara müsaade etmiyorsun. Çalışıyorsan çalışma ortamında yaşanan soğuk savaş psikolojik olarak artabilir. Kendini sadece işine vermen en iyisi olacaktır. Özensiz işlerin ve çalışanların farkındasın. Bazı şeyleri görüp susmak zor olabilir ama geleceğin adına bunu yapman gerekebilir. Aynı zamanda iş değiştirmeyi de düşünebilirsin. Bunu yaparken sahip olduklarını
kaybedeceklerini ve kazanman olası olanları birlikte değerlendirmende fayda var.

Balık Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatında eskiye oranla daha şanslısın. Karamsar düşüncelerin yerini eğlenceli zamanlar alıyor. Gideceğin yollar, göreceğin insanlar sana iyi gelecek. Hayatında belirlediğin kurallar doğruları ve yanlışları ayırt etmende etkili oluyor. Değiştirmek istediğin ne varsa değiştirme imkanı bulacaksın. Çok istemen yeterli olacaktır. Yakın zamanda berbat geçen bir dönem artık geride kalıyor ve güzel günler seni bekliyor sevgili Balık Burcu.

Balık Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında zorlandığın ne varsa seni terk ediyor. Her şey sanki kendiliğinden yoluna giriyor gibi hisedeceksin. Ama aslında bunun bir öncesi var. Belirlediğin kuralların tümünü yaşamına adapte etmen ve kararlı davranman işe yaradı diyebiliriz. İnsanlara göre hareket etmek yerine kendi düşüncelerinin yolunu çizmeye başladın. Ve dolayısıyla artık sen onlara değil onlar sana uymak zorunda kalıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.