Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2020 İlkbahar Yorumu

16.03.2020
6.083

Geçmişte göremediğiniz veya kaçırmış olduğunuz fırsatlar varsa eğer bunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu 2020 İlkbahar Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar ileriye dönük planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Yaşam standartlarınızı yükseltmek için bu dönem ekstra bir çaba sarf edeceksiniz. Geçmişte göremediğiniz veya kaçırmış olduğunuz fırsatlar varsa eğer bunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Ama bu sefer bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Maddi açıdan da şanslı bir döneme giriyorsunuz geleceğiniz için güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

Balık Burcu 2020 İlkbahar Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar aşk hayatınızda daha çok çözüm odaklı olmak isteyeceksiniz. Hem siz hemde karşı taraf tartışma halinden olmakta çok sıkılmış durumdasınız. Birlikte yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman haklı olduğunuz konularda da konuşmamak istemeyebilirsiniz. Yanlış olan Balık burçları insanlar ile iletişiminiz kuvvetleniyor. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Flört edecek olduğunuz bir döneme doğru adım atıyorsunuz.

Balık Burcu 2020 İlkbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar aile ilişkilerinizi kıskanan kişiler mevcut. Anne ve babanız sizin aldığınız kararlara oldukça saygı duyuyor ve buda çevrenizdeki bir kişinin moralini bozuyor. Son zamanlarda onlarla birlikte geçirdiğiniz vaktin kıymetini bileceksiniz. Arkadaş çevreniz ile aranızda görünmez bir sınır oluşmuş gibi. Ortada her ne kadar göz ile görünen bir sorun olmasa da siz artık onların yanında kendinizi rahat hissedemediğinizi anlayabilirsiniz.

Balık Burcu 2020 İlkbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar sağlığınıza özen göstermeniz lazım. Geçen ay rahatsızlandım artık rahatsızlanmam diye düşünmemelisiniz. Kan değerlerinizi ölçtürmeli vücudunuz da eksik olan vitaminleri almak için özen göstermelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili tedirgin olduğunuz noktalar var. Bu şekilde olmakta oldukça haklısınız ama işlerin o kadar da kötü ve karamsar olmadığını yakın zaman içerisinde analayacaksınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.