Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2020 Kış Yorumu

20.12.2019
11.255

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 2020 yılının kış döneminde yeniliklere hazırlıklı olmanız da fayda var. Kendinizden emin olduğunuz ve net kararlar alacağınız bir kış sizinle olacak.

Balık Burcu 2020 Kış Yorumu

19 Aralık Jüpiter hareketi sayesinde çevrenizdeki insanlardan takdirler alabilirsiniz. Aralık ayı boyunca başına geçeceğiniz işleri eksiz ve tamamen size özel bir şekilde tamamlayacaksınız ve bu da çevrenizde yer alan insanların dikkatlerini çekecek. 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması duygusal alınızı biraz zorlayabilir. Hayatınızın her alanına duygusallığınızı sokmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu 2020 Kış Aşk Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 11 Ocak Uranüs Boğa burcunda ileri hareketine başlayacak ve aşk hayatınız olumlu şekilde etkilenecek. Geçmişten gelen bir güvensizlik olayı varsa bunun yerini güzel bir güven alacak. Partnerinizle oldukça anlaşacağınız ve birlikte güzel planlar yapacağınız bir kış dönemi olacak. 13 Ocak Venüs sizin burcunuza geçiş yapacak ve adeta havada aşk kokusu hakim olacak. Sevgiliniz yoksa yeni bir birliktelik söz konusu olabilir. Sizde partnerinizde oldukça anlayışlı ve sevgi dolu olacaksınız.

Balık Burcu 2020 Kış Aile ve İlişkiler Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 19 Şubat Güneş Balık burcuna geçiş yapacak ikili ilişkilerinizde biraz karışıklık söz konusu olabilir. Ruh halinizde biraz inişler ve çıkışlar olacağı için yakın çevrenizle iletişim kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 16 Mart tarihinde merkür sizin burcunuzda olacak ve aile içerisinde ortaya çıkan anlaşmazlıklar varsa bunları rahatlıkla iyileştirebileceksiniz. Kardeşiniz varsa onunla birlikte yeni bir işe başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçireceksiniz ve yardımlaşma içerisinde bulunacaksınız.

Balık Burcu 2020 Kış Sağlık ve Kariyer Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 10 Mart Merkür Balık burcunda gerilemeye başlayacak ve iş hayatınızda farklılıklar yapmak isteğiniz ortaya çıkabilir. Önceden başlamış olduğunuz işleriniz varsa bunlarda bir hızlanma söz konusu olacak. Kariyeriniz ile alakalı bazı görüşmeler yapabilirsiniz. 30 Mart Mars Kova burcuna geçiş yapacak sağlığınız ile ilgili savaşçı yönünüz ortaya çıkabilir. Geçmez olarak gördüğünüz bir rahatsızlığınızın üstüne duracaksınız ve iradeniz sayesinde iyileşmeleri görebileceksiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.