Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2020 Yaz Yorumu

19.06.2020
6.601

Önceliklerinizi bunların üzerine belirleyecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Destek görmek istediğiniz konular varsa bu dönemde rahatlıkla bu desteği görebileceksiniz.

Balık Burcu 2020 Yaz Yorumu

Sanatsal faaliyetlerinize daha çok yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı bir kez daha fark edeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Önceliklerinizi bunların üzerine belirleyecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Destek görmek istediğiniz konular varsa bu dönemde rahatlıkla bu desteği görebileceksiniz. Duygusal iniş çıkışlarınız son bulacak ve sorunlarınıza mantıksal bir şekilde çözüm yolları aramaya başlayacaksınız. Kırgın olduğunuz bir kişi varsa ona içinizi dökmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu 2020 Yaz Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda sorunlarınız yok oluyor. Her zaman istediğiniz ve hayalini kurduğunuz ilişkiyi yaşayabilieceksiniz. Partneriniz hakkında kafanızı karıştıran konular varsa bunları bir başkasına değil sadece ona sormalısınız. Çevrenizdeki insanların ilişkinize yapacak olduğu yorumlar sadece kafanızın daha da karışmasına ön ayak olur. İkili ilişkilerde çabalamanın ve emek vermenin çok güzel bir durum olduğunun farkına varacak ve eşinize veya sevgilinize karşı olan duygularınızın ne kadar gerçekçi olduğunu bir kere daha anlayacaksınız.

Balık Burcu 2020 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde biraz daha dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Sizi çok iyi tanıyan ve bu yüzden nasıl kandırabileceğini bilen kötü niyetli insanlar olabilir. Çevrenizdeki insanların hepsine hemen güvenmemeli biraz daha seçici olmaya çalışmalısınız. Aileniz ile birlikte yaşıyorsanız kendinize özel bir eve çıkmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar aileniz bu duruma biraz tepki gösterse de sizin ne kadar kararlı olduğunuzu anlayacaklar ve ayrı bir yere çıkma düşüncenize saygı gösterecekler.

Balık Burcu 2020 Yaz Sağlık ve Kariyer Yorumu

Kariyeriniz ile ilgili yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bugüne kadar belirlediğiniz ve ilerlemeye çalıştığınız belli bir yol varsa bunun üzerine biraz düşünmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde rahatsız olduğunuz durumlar varsa bunları konuşmak isteyebilirsiniz. Sağlık ile sorunlarınızı bu dönem içerisinde çözüme kabuşturabileceksiniz. Özellikle size iyi gelmeyen besinlerden uzak durabilir ve sağlığınız için spora başlayabilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.