Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2020 Yıllık Yorumu

04.12.2019
31.189

Bu sene sosyal hayatınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanız için oldukça…

Balık Burcu 2020 Yıllık Yorumu

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar bu sene sosyal hayatınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanız için oldukça verimli bir sene içerisine gireceksiniz. Karşınıza çıkan fırsatları enine boyuna düşünüp harekete geçmelisiniz.

19 Aralığa kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak sizin 11. eviniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Sizin burcunuzda aynı zamanda neptün olumlu açı yapacak ve oldukça şanslı olacaksınız. Yeni arkadaşlıklar kuracaksınız ve sosyal çevreniz genişleyecek. Bu dönem içerisinde yeni iş teklifi de alabilirsiniz. İleriye dönük planlarınız varsa bu iş sizin için bulunmaz bir nimet olacak. Aşk hayatınızda uzun zamandır uğraştığınız sorunlar varsa Jüpiter sayesinde sorunları çözüme kavuşturacaksınız.

Kasım ve Aralık ayında yaşanacak olan tutulmalarda yer değişikliği. Yeni ev alıp satma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Ailenizle bir arada yaşıyorsanız bu sene ayrılık söz konusu olabilir. Jüpiter Pluto birleşimi sayesinde iş hayatınızda yükselişe geçebilirsiniz. Alacak olduğunuz ve sürekli ertelenen bir para varsa rahatlıkla alabileceksiniz. Çevrenizdeki insanların size karşı yaklaşımı değişecek ve daha toplum içerisinde daha önemli bir statüye sahip olacaksınız.

Balık Burcu 2020 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Balık burcu olanlar ve yükselen Burcu balık olanlar aşk hayatınızda belli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 19 Aralığa kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak ve ilişki içerisinde ki sorunlarınızı gözden geçirmek isteyeceksiniz. Göremediğiniz farklı bir sorunu bulabilir ve bunu çözebilirsiniz. Yalnız olan balık burçları yeni bir ilişki sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır aradığınız ama bir türlü bulamadığınız o mükemmel ruh eşinizi bulacaksınız.

10 Ocak Yengeç burcunda Ay Tutulması olacak bu sizin aşk hayatınızı önemli ölçüde etkileyecek. Duygusallaşabilirsiniz ve aşırı tepkiler verebilirsiniz. Bu sene partneriniz ile sürekli iletişim içerisinde olacaksınız. Problemleri görmezlikten gelmeyecek olabildiğince çözmeye çalışacaksınız. Bu da ilişkinizin daha çok kuvvetlenmesini sağlayacak. Çocuklarınız varsa onlar için büyük dönüşümlere hazırlıklı olmalısınız. Jüpiter ve Pluto birleşimi sayesinde sosyal çevrenizdeki insanlar değişecek. Daha önemli ve statü sahibi insanlarla birlikte vakit geçirmeye başlayacaksınız. Çevrenizden maddi manevi destek alabileceksiniz.

2 Temmuz Yengeç burcunda Güneş Tutulması yaşanacak.Bu dönemde daha çok kendinizi sosyal çevrenizden soyutlamak isteyebilirsiniz. Kendinize odaklanacak ve yapmanız gereken işleri ve almanız gereken sorumlulukları gözden geçireceksiniz. İkili ilişkilerde oldukça şanslı olacaksınız. Aileniz ve yakın arkadaşlarınız sizin fikirlerinize güveniyor. Bu yüzden bu sene yapacak oldukları işlerde sizden fikir almak isteyebilirler. Aile içerisinde yeni bir yapılanma söz konusu olacak. Ortak yapılacak olan bir iş varsa bunu yapmak için adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu 2019 İş, Para ve Kariyer

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 19 aralık 2020’ye kadar Jüpiter Oğlak burcunda olacak sizin 11. eviniz etkilenecek. İş ve kariyer anlamında bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İş yerinizde üstleriniz varsa bu sene çalışmalarınız onların dikkatini çekecek ve takdir alacaksınız. Yaptığınız iş ne olursa olsun her zaman özenli ve size özgü işler ortaya çıkarıyorsunuz bu durumda çevrenizdeki insanların dikkatini çekebiliyor. Kariyeriniz ve işiniz için bu sene olumlu geri dönüşler ve destekler alacaksınız. Maddi anlamda geçen seneye göre biraz daha rahat olacaksınız.

Satürn ve Pluto kavuşumunda tamamlanma enerjisi hakim olacak. Bitiremediğiniz bir proje varsa buna odaklanacaksınız. 5 Haziran Yay burcunda Dolunay ve Ay Tutulması yaşanacak. Kariyer eviniz bu hareketlerden etkilenecek. Kadersel olarak bazı olumsuz olaylar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde beklemediğiniz bir bitiş veya yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Olumlu veya olumsuz bir olayda yaşasanız burada kritik olan kısım sabırla beklemeniz olacak. İlerleyen zamanla birlikte bu olayın başınıza neden geldiğini anlayacaksınız ve iyi ki diyeceksiniz.

Yakın çevrenizde yada iş ortamınızda sizin başarılarınızı çekemeyen bir kişi var. Bu kişinin kim olduğunu bu sene fark edeceksiniz. Belki emin olmak için bazı küçük oyunlar oyanayabilirsiniz. Maddi açıdan eliniz rahatlayacak almak istediğiniz eşyalar varsa bu sene kolaylıkla alabileceksiniz. Sizden borç isteyecek olan bir kişi olabilir. Bu kişi geçen senede borç almış ama geri ödememiş. Bu yüzden kalbini kırmadan tatlı dille geri çevirmenizde fayda var.

Balık Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık

Balık burcu olanlar yükselen burcu Balık olanlar Satürn 22 Mart tarihinde Kova burcuna ilerleyecek. Sizin 12. eviniz etkilenecek. Kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz ve ruhsal sağlığınız için dinlemenin yollarını arayacaksınız. Sağlık sorunlarına odaklanacak ve kendinizde ihmal ettiğiniz sağlık sorunlarını ele almak isteyeceksiniz. Bu sene eğitim hayatınız için farklı kapılar açılabilir. Yarım kalmış bir projeniz varsa tamamlamak için güzel bir fırsat elde edeceksiniz.

Akademik açıdan çok çalışacak ve emek vereceksiniz. Verdiğiniz bu emeklerin karşılığını 2020’nin sonlarına doğru göreceksiniz. Haziran ayının ortalarına doğru karın bölgenizde bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bunları ihmal etmemeli olabildiğince üstüne durmaya çalışmalısınız. Bazı şifa çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.