Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
4.017
Balık Burcu 2021 Yaz Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine başlayacak. İleriye yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sizi zorlayan konularda da çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Maddi konularla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalar gündemde olabilir ve bu yüzden zorluk yaşayabilirsiniz.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları bir ders olarak şuan ki hayatınıza entegre edeceksiniz.

Balık Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. İlişkide sizi yıpratan konuları partnerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkinizde artık değiştirmek istediğiniz durumlar var. Bu durumlar değişmezse ilişkinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde partneriniz söylediklerinizi yanlış anlayabilir. İlişkiniz yok ise duygusal bağ kurabilabileceğiniz bir kişiyle tanışabilirsiniz. Hemen bir ilişkiye başlamaya yakın olmasanız da flörtleşirken birbirinizi tanımaya başlayacaksınız.

Balık Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle iletişim kurarken biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir ve bu da aranıza soğukluk sokabilir.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Ailenizle aranızda oluşan sorunları görmezden gelmenin olumsuz yönleriyle karşılaşabilirsiniz. Sorunlara ciddi çözümler bulmaya çalışmalısınız.

Balık Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Çalıştığınız yerde zaman zaman gerginlikler ortaya çıkabilir. İş kazalarıyla karşılaşabilir ve küçük sakatlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. İşinizle ilgili yaşanacak olan bir krizi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaksınız.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Tüm enerjinizi işe yöneltmek, kariyerinizde daha başarılı olacağınız fırsatları beraberinde getirecektir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.