Kadınlar Duysun

Balık Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
6.031
Balık Burcu 2022 Yıllık Yorum

2022 yılı sizlere şans getirecek. Yarım kalan işlerinizi tamamlamaya zaman bulabileceksiniz. Burcunuza giriş yaparken Jüpiter’den alacak olduğunuz şans sizi destekleyecek. Mayıs ayına kadar karşınıza çıkacak olan şansları en iyi şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, yerine getirmeniz gereken sorumluluklar da belli başlı artışlar söz konusu olabilir. Sosyal çevreniz giderek hareketlenmeye başlayacak, farklı organizasyonlarda ve yeni etkinliklerde sorumluluk alabileceksiniz. Bu yıl yeni insanlarla tanışmak ve onların güvenini kazanmak öncelikleriniz arasında yer alabilir.

Yönetici Gezegeni Etkileri

29 Aralık 2021 – 11 Mayıs 2022, 28 Ekim 2022 – 20 Aralık 2022 Jüpiter Balık’ta

Yönetici gezegeniniz Jüpiter, sizin burcunuzda hareket etmesiyle, güzel bir yıla adım atacaksınız. 2021 yılının Mayıs – Temmuz ayları arasında yaşamış olduğunuz zorlayıcı süreçleri toplamanız için yeni bir fırsat yaratabilir. Ocak ayı içerisinde karşınıza çıkan fırsatları hızlı bir şekilde değerlendirmek gerekebilir. 2022 için ileriye yönelik hedeflediğiniz durumlara odaklanmalı ve isteklerinize ulaşmak için çaba sarf etmelisiniz. Jüpiter’in mayıs ayına kadar Balık burcunda hareket etmesi ve 2. evinize geçiş yapıyor olması para ile ilgili konuları ön plana çıkacak. Ülke değişikliği veya şehir değişikliği yapma gibi bir planınız varsa bunları iyileştirmenize yardımcı olacak etkenlerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınızı daha iyi değerlendirmeye çalışacaksınız. Alış – satışla alakalı konular gündeme gelebilir, buralarda gelirinizi arttırabilirsiniz.

Yıl içerisinde gerçekleşecek olan jüpiter retrosunu dikkate almalısınız. Retro sırasında alınacak olan kararlarda aceleci davranmayın, sabırlı olmalı ve sakin davranmaya çalışmalısınız. Bu sene içerisinde ilişkilerde ve iş hayatınızda güzel fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bol bol seyahat edebilir, uzun zamandır yapmak isteyipte ertelediğiniz etkinlikleri gerçekleştirmek için daha atılgan olabilirsiniz. Hayata daha pozitif yaklaştığınız ve oldukça hevesli olduğunuz bir yıla adım atacaksınız. 2011 yılında geçirmiş olduğunuz duygusal travmaları kontrol altına alabileceksiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Akrep burcu ve Boğa burcunda gerçekleşecek olan dört adet tutulma sizin seyahat, eğitim ve yakın çevre ile ilgili olan konularınızı etkileyebilir. Aynı zamanda akrabalar, komşular ve kardeşlerle olan konularda da belli başlı değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar alarak seyahatlere çıkabilir, buralarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek veya sorunlarınızdan uzaklaşmak için yeni kurslara katılmak isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili beklenmedik olaylar karşınıza çıkabilir. Sürpriz değişimlere hazırlıklı olmalısınız.

Hayatınızı olumlu şekilde etkileyecek olan sıradışı insanlarla bir araya gelebilir ve bu kişilerle iletişiminizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal medya, pazarlama ve reklam ile ilgili işler yapıyorsanız, buralarda şansınız giderek artacak. Yarım bırakmış olduğunuz bir eğitim hayatınız var ise bu eğitim hayatını tamamlamak isteyeceksiniz. İnançlarda ve görüşler de ufakta olsa değişimler oluşmaya başlayabilir.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

2022 yılında yaşanacak olan Kuzey Ay Düğümü hareketleri yaratıcılığınızı güçlendirecek ve hızlı öğrenme kabiliyetinizi ortaya çıkaracak. Birden fazla zihinsel çalışmalarda yer alabilir, kendinizi bu alanlarda geliştirmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirecek, görmek istediğiniz yerleri gidip görecek ve bol bol sohbet edeceksiniz. Bilinçaltınıza yatan korkulardan ve endişelerdan kurtulmak için olaylara objektif bir şekilde yaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Doğru karar almanızı zorlaştıran etkenlerden uzak duracak ve kendi istediklerinize odaklanın. Yakın çevrenizdeki insanlar sayesinde daha özgür hissedebilir ve iş hayatınıza yenilikler getirebilirsiniz. Size ilham veren kişilerle zaman geçirmek, ruhunuzu besleyecek olan etkenlerden bir tanesi olarak karşınıza çıkacak. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişim şeklinizi destekleyecek olan yenilikler içerisinde bulunabilirsiniz. Kendinizi kasmadan ve değiştirmeden düşüncelerinizi aktarmanız sayesinde daha rahat olacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.