Balık Burcu 2023 Yıllık Yorum

6.812
Balık Burcu 2023 Yıllık Yorum

2023 yılı sağlam temeller attığınız bir yıl olmaya başlayacak. Jüpiter, para evinizden geçerken kariyerinizde güzel ve yeni bir sayfa açabileceksiniz. Terfi alabilir, yeteneklerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. 20 Şubat tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay, 31 Ağustos tarihinde burcunuz da Dolunay, 19 Şubat – 20 Mart tarihinde Güneş burcunuz da olacak ve bu tarihler sizin için önemli olacak. Daha öncesinde alacak olduğunuz yüklü miktarda bir para varsa bunu temin etmeniz oldukça mümkün. Maddi sorunlarınızı çözecek, ödemelerinizi yoluna sokacaksınız.

Yakın çevrenizle ilgili hareketli bir dönem başlayacak. İş odaklı bir döneme adım attığınız için tanışacak olduğunuz kişilerle de yeni işler kuracaksınız. Kardeşlerle ilgili beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi değiştirerek, yeni işlere başlayabilirsiniz. Konuşmaktan ve sohbet etmekten oldukça keyif alacak, fikirlerinizi özgür bir şekilde ifade edeceksiniz. Bilinçaltı ve duygularla alakalı konular bu yıl içerisinde öne çıkmaya başlayabilir. Sorunlarınız var ise bunları sakin bir şekilde ele alacak, sağlıklı düşünerek kararlar almaya çalışacaksınız. Yeteneklerinizi sınırlandıran ve çalışma hayatınıza ket vuran durumları ortadan kaldıracaksınız.

Balık Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

İlişkilerinizde kararlar almanız gereken bir yıla adım atıyorsunuz. Geçmişten gelen sorunları birlikte çözecek, yeni başlangıçlara adım atacaksınız. Sosyal çevrenizdeki değişiklikler sayesinde arkadaşlarınız da değişmeye başlayabilir. Zaman zaman arkadaşlarla güç savaşları ve ego çatışmaları gündeminizde yer almaya başlayabilir. Size karşı söylenen yalanlar veya gizlenen durumlar var ise iki ilişkilerde bunlar ortaya çıkmaya başlayacak. Aileyle ilgili durumlara öncelik verecek, duygusal anlamda kendinizi ailenizin yanında iyi hissedeceksiniz.

Partnerinizle birlikte diğer insanların olumsuz yorumlarını dinlemeyecek, ilişkinizi daha iyiye götürmek için çaba sarf edeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu yıl sorumluluklarınızla yüzleşmek ve gerçekleri görmek yeni bir ilişkiye başlamanıza yardımcı olacaktır. Özel hayatınızda problemleriniz var ise bunları sabırlı olarak çözeceksiniz. Gereksiz kıskançlıkları hayatınızdan çıkaracak, bireysel alanlarınıza saygı duyacaksınız. İkili ilişkide finansal konularla ilgili durumlar sorun yaratmaya başlayabilir. Bu yüzden maddi durumunuzu ilişkilerinizden uzak tutmaya çalışmalısınız.

Balık Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

İş ortamı ve çalışma hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İş yerinde ortaya çıkan egosal çatışmalardan uzak durmaya çalışacaksınız. Geçmişten gelen iş problemlerinizi geride bırakacak, günlük işlerinizin aksamasına izin vermeyeceksiniz. Bazı projelerde yarım kalmış olan durumlar var ise bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Bu yıl çalıştığınız kişilerle zaman zaman fikir ayrımlarına düşünebilirsiniz ve yolunuzu ayırma kararı alabilirsiniz. Yeni bir eleman alma gibi düşünceniz varsa sizinle birlikte uyumlu çalışacak olan kişiyi bulacaksınız.

İş hayatınızın yoğunluğu yüzünden kendinizi daha yorgun ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu yüzden dinlenmeye özen göstermelisiniz. Eski çalışanlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya müşterileriniz ile tekrar karşılaşabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizi fark edecek, önemli projelere adım atacaksınız. Satürn, hayatınızda uzun bir dönemin kapandığını gösteriyor. Kontrolünüzde olmayan durumlar var, bu durumlara adapte olmaya çalışmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda ki korkularınız bu yıl geride kalmaya başlayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.