Kadınlar Duysun

Balık Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
5.985
Balık Burcu Ağustos 2018 Yorumu

BALIK Burcu Ağustos 2018 tarihinde zorlandığın zamanlar oluyor. Aslında hayatında çok fazla olumsuz şey olmamasına rağmen sen kendine dert edecek şeyler buluyorsun. Diğerlerinin önemsemediklerini sen ilginç şekilde kafaya takabiliyorsun. Kendi kendini yoruyor, enerjini bazen boş yere harcıyor ve bunun sen bile farkına varmıyorsun. Kitap okuma ve yazma isteğin artıyor. Geçmişinle ilgili duygularını içinde yaşamaya devam ediyorsun. Özel hayatındaki bir duruma katlanamasan da ses çıkarmıyorsun. Aile ile olan ilişkilerin aynı tempoda devam ediyor. Arkadaş çevren genişliyor.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri işine ve günlük hayatına olan konsantrasyonunu bozuyor. Durumun gelip geçici olduğunu bilerek hareket edersen keyifli zamanlar geçirebilirsin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri mücadele verdiğin konuları sonuca bağlıyor. Beklediğin bir haber seni çok mutlu ediyor.

Balık Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de rutinin dışına pek çıkmıyor. Hayatında değiştirmek istediğin şeylere karşı verdiğin mücadele istediğin yönde sonuç vermiyor. Partnerinle çoğu zaman uyum içindesin. Ancak daha önce yaşanan bir güven sorunu aranızda mesafe yaratmıyor değil. Onun davranışlarından bunu anlıyor, ses çıkarmıyorsun. Kendine olan güvenin ve gururundan ödün vermeyeceksin. Kararları sen değil, onun istekleri yönünde alıyorsun. Bu ay birlikte tatile çıkabilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde hareketlilik devam ediyor. Kendine ait bir dünyan ve çevrenle olan ayrı bir bağın var. Kendini ifade etmeyi, anlatmayı seviyorsun. Paylaşımların çok beğeniliyor. Öğretici etki yaratıyorsun. Aile büyüklerine olan saygın onların da sana aynı şekilde gelmesini etkin kılıyor. Bazı insanlarla ilgili yaşadığın hayal kırıklıklarına, insandır olabilir diye bakıyor, hatasını anlaması için onlara zaman tanıyorsun. Sevenlerin artıyor.

Balık Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Ağustos 2018’de iyi seyrediyor. Hiç olmayacak zamanlarda önemsiz şekilde rahatsızlanabiliyorsun. Bu, tamamen senin ruh halinle ilgili. Kendini bu anlamda üzmemelisin. Önemsiz şeylere bazen günlerce takılı kalman sağlığını etkileyebiliyor. Bedenini zayıf bulan virüslere açık kapı bırakıyorsun. Özellikle yeme içme ve uyku düzenine dikkat etmelisin.