Kadınlar Duysun

Balık Burcu Ağustos 2020 Yorumu

24.07.2020
7.767

Değişmek için dışarıdan destek beklemenize gerek yok. Siz kendinize inan ve değişmek için kendinizde olan o cesaretin farkına varın.

Balık Burcu Ağustos 2020 Yorumu

Duygusal anlamda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz fakat bunların karşılığında sorumlu bir kişi aramamalısınız. Kendi içsel karmaşıklığınız oldukça fazla bu yüzden de ister istemez karar almakta veya ilerlemeye çalıştığınız yolda zorluk yaşayabiliyorsunuz. Maddi durumunuz yeterli ise kendinize yeni bir iş yeri açabilir ve bunun üzerinden güzel paralar kazanabilirsiniz. Ruhsal olarak kendinizi baskı altında hissettiğiniz konular içerisine çok dahil olmamaya özen göstermelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve hayata karşı daha da hırslı olabilirsiniz. Yapmak istediklerinizi belirlemeli ve bunun dışına çıkmamalısınız.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve ani öfkelenmeler söz konusu olabilir. Sinirlerinize hakim olmalı ve biraz kendinizi sakinleştirmek adına çalışmalar yapmalısınız.

Balık Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran bazı durumlar ortaya çıkabilir. Partnerinizin kişisel hayatı bu aralar fazlasıyla inişli ve çıkışlı. Onun bu gelgitleri size da zaman zaman olumsuz etkileyebiliyor. Biraz daha sabırlı olarak sakin bir şekilde partneriniz ile konuşmaya çalışmalısınız. Yine de sizi anlamazsa ve aynı şekilde devam ederse başka bir çözüm yolu bulmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Balık burçları ise yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte gidecek olduğunuz bir tatil varsa biraz aksilikler yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkan engelleri aşabilmek için fikir alışverişi yapmalısınız. Anne veya babanızın sorumluluklarını alabilirsiniz. Sizin kendi sorumluluklarınız her ne kadar fazla olsa da onların kini almak size zor gelemeyecek ve altından kolaylıkla kalkabileceksiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir ve dertleşebilirsiniz. Birbirinizi ne kadar özlediğinizi fark edeceksiniz.

Balık Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmanın zamanı geldi daha fazla bulunduğunuz yerden hiçbir adım atmadan aynı şeyleri yapmak sizi ileriye götürmaz. Cesaretinizi toplamalı ve aklınıza gelen yaratıcı fikirleri gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık problemlerinizi kökünden halldebileceksiniz fakat size ciddi anlamda engel olan bazı durumlar var. Bunların başında gelen en önemli faktör stres, iş hayatınız veya ev hayatınız da ki stresi biraz daha aza indirmeyi denemeye çalışmalısınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.