Balık Burcu Ağustos 2022 Yorumu

1.606
Balık Burcu Ağustos 2022 Yorumu

2 Ağustos 2022 tarihinde Mars ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Duygusal anlamda sizi bunaltan durumları baştan tespit etmek isteyebilirsiniz. Duygularınıza hakim olmalı fevri davranışlarda bulunmayın. Sosyalleşmeye her zamankinden daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

23 Ağustos 2022 tarihinde Güneş, Başak burcuna geçiş yapacak. Mantığınızı zorlayan olaylar yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Olayları biraz zamana bırakmalı, mümkün olduğunca da bunlar üzerine olumsuz düşünmeyin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Ağustos 2022 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu dönem içerisinde kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Evinizin içerisinde ufak tefek kazalar gerçekleşebilir bu yüzden biraz daha dikkatli olmalısınız.

27 Ağustos 2022 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkiniz için yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Hızlı kararlar almamalı, düşünerek hareket etmelisiniz.

Balık Burcu Ağustos 2022 Aşk Yorumu

4 Ağustos 2022 tarihinde Merkür, Başak burcuna geçiş yapacak. İlişkiniz açısından olayları baştan değerlendirmeniz gerekebilir. Partneriniz hakkında oluşan olumsuz düşünceleriniz varsa bunları kendi içinizde yok etmeye başlayacaksınız. İletişiminize biraz daha dikkat etmeli, fevri çıkışlarda bulunmayın.

24 Ağustos 2022 tarihinde Güneş, Mars ile kare açı yapacak. Partnerinizle aranızda yürütmekte olduğunuz iş var ise bu iş yüzünden aranızda gerginlik çıkmaya başlayabilir. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde geçmişten gelen ilişkileri tekrar düşünmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos 2022 Aile ve İlişkiler

20 Ağustos 2022 tarihinde Mars, İkizler burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda iç dünyanızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle birlikte açık bir şekilde konuşacak, sizi sıkan konuları da etraflıca konuşmalısınız. Aile içi çıkan tartışmalar varsa bunları kökünden halletmek isteyebilirsiniz.

24 Ağustos 2022 tarihinde Uranüs, Retro hareketine başlayacak. Beklenmedik olaylar yüzünden yanlış anlaşmalar ortaya çıkabilir. Sözlerinize dikkat etmeli, arkadaş çevrenizle aranızda oluşan gerginliği yok etmelisiniz. Arkadaşlarınızla birlikte günlük rutininizi değiştirme kararı alabilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos 2022 Para ve Kariyer

11 Ağustos 2022 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. İş ortamında ki sorunlar giderek yok olmaya başlayacak. Size sorun yaratan koonuları ve durumları yavaş yavaş ortadan kaldırmaya başlayacaksınız. Gündelik hayatınızda sizi sıkan durumlar yüzünden işinize çok konsantre olmayabilirsiniz.

26 Ağustos 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. Ortak paralarla ilgili yapacak olduğunuz yeni görüşmeler ön plana çıkmaya başlayabilir. İş yerinizde yapacak olduğunuz belli başlı düşünceler sizi zorlayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.