Kadınlar Duysun

Balık Burcu Aralık 2019 Yorumu

24.11.2019
18.149

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu balık olanlar bu ay ev içerisinde güzel değişimleriniz olabilir. Kariyerinizde değişiklik yapabilir yada sizi yükseltecek yeni projeler içerisinde yer alabilirsiniz.

Balık Burcu Aralık 2019 Yorumu

2 aralık jüpiter oğlak burcuna geçiyor ve 11. evinizde olacak. 2020 yılı boyunca şansınız açık olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde ki sorunlardan kurtulacaksınız. İş hayatınız için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir ve güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu ay tanışacak olduğunuz yeni insanlardan güzel destekler alacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 aralık dolunay ikizler burcunda kariyer alanınızda ve aileniz ilgili alanlarda bir netlik oluşacak. Geçen ay kariyeriniz için karşınıza fırsatlar çıkmış fakat adım atmak ve atmamak konusunda oldukça kararsız kalmışsınız. Dolunay sayesinde artık karar alabilecek ve hayata geçireceksiniz.

26 aralık oğlak burcunda güneş tutulması ve yeni ay jüpiterle birleşecek ve 11. eviniz etkilenecek. Güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışacak ve yeni işlere adım atacaksınız. Yaratıcılığınız bu ay içerisinde devreye girecek ve yaptığınız işlerin her birinde özgünlük olacak.

Balık Burcu Aralık 2019 Aşk Yorumu

Aralık ayı içerisinde aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 26 aralık güneş tutulması ile birlikte ilişkiniz içerisinde yeniliklere açık bir hale geleceksiniz. Duygusal ve alınganlığınızı bir kenara bırakarak daha dinamik ve heyecanlı ilişki içerisinde olacaksınız. Yalnız olan balık burçlarını ise bu ay süprizler bekliyor olacak. Ay ortasına doğru hiç tahmin etmediğiniz bir kişiden sevgililik teklifi alabilirsiniz. Bu kişi uzun zamandır size karşı bireyler hissediyor. Fakat bir türlü cesaretini toparlayıp size açılamamış.

Balık Burcu Aralık 2019 Aile ve İlişkiler

12 aralık dolunay aile içerisinde olacak olan bir değişimi belirtiyor olabilir. Ailenizle aynı yerde oturuyorsanız evlerinizi ayırabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizden birisiyle birlikte yeni bir ev veya araba alma gibi konulara odaklanabilirsiniz. Kardeşleriniz varsa aralık ayında sizi biraz zorlayabilir. Sizden yardım isteyeceği bir konu olacak ve fakat siz ona bu konu hakkında çok fazla yardım etmişsiniz. Bu yüzden biraz kararsız kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde sizi destekleyen ve yaptığınız işleri her zaman beğenen bir kişi var. Bu kişi size güzel bir teklifle gelebilir.

Balık Burcu Aralık 2019 Sağlık ve Kariyer

9 aralık merkür hareketi sizi kariyeriniz için bir yeniliğe yönlendirebilir. Şanslı bir noktada olacağınız için karşınıza değerli fırsatlar çıkacak. Bu fırsatlara yoğunlaşırsanız kariyeriniz için güzel adımlar atmış olacaksınız. Mars ay boryunca akrep burcunda olacak ve sağlık açısından şanslı olacaksınız. Farkındalığınız ortaya çıkacak ve erken davranarak bir rahatsızlığınızı fark edip hemen çözüm yolu bulabilirsiniz. Aralık ayı spora veya diyete başlamanız için oldukça güzel bir ay olacak.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.