Kadınlar Duysun

Balık Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

06.11.2021
4.301
Balık Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. Hayatınızda gelen anlamda ortaya çıkan belirsizlikler yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Fikirlerinizi geliştirecek ve vizyonunuzda farklılıklar yaratmaya çalışacaksınız. Seyahat etmek istediğiniz yerler var ise bu konuyla ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs, Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla birlikte bir araya gelecek ve yeni planlamalar içerisinde bulunmak isteyeceksiniz. Eski arkadaşlarınızla zaman geçirebilir ve eski günleri de yâd edebilirsiniz. Bir arkadaşınızla aranızın bozulmasına neden olan konularda detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay, Güneş Tutulması gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili sizi mutlu edecek olan olumlu gelişmeler ve başlangıçlara şahit olabilirsiniz. Yeni bir pozisyona geçebilir ve paranızı artıracak iş anlaşmaları sağlayabilirsiniz. İşinizi düzene soka bilmeniz adı altında farklı toplantılar içerisine girerek, yeni kararlar alabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Aileyle ve evinizle ilgili konular ön plana çıkacak. Burada yer alan sorunları yavaş yavaş halletmeye başlayacaksınız. Ev veya arsa alım işleriniz var ise bunlar da hızlanmalara şahit olabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek adı altında yapacak olduğunuz girişimler sizi destekleyecek yönde olacak.

Balık Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte gelecek planlamaları yapmak isteyebilirsiniz. Ciddiyete doğru ilerleyen bir ilişkiniz var ise evlilik düşüncesi içerisine girebilir ve hayatınızda yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Eşinizle birlikte yeni gelir kapıları arayabilir, olumsuz düşüncelerden de kendinizi uzaklaştırabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda konforunuzu bozan durumları tespit edebilir, bunlar üzerine yeni çözümler arayabilirsiniz. Partnerinizin sizi her anlamda desteklediğini fark edecek, iyimser tavırları sayesinde kendinizi daha cesaretli hissedeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise geçmişte takılı kaldığınız bir kişiyle yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz.

Balık Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarla birlikte daha çok zaman geçirecek ve uzun uzun sohbetler gerçekleştireceksiniz. İş hayatınızın yoğunluğundan dolayı arkadaş çevrenize zaman ayıramamış olabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sorunlarıyla ilgilenmek sizi manevi anlamda rahatlatacaktır

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Kardeşler, komşular ve akrabalarla ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sizin kontrolünüzün dışında gerçekleşen durumları fazlasıyla abartmamalı, duygusallığa bağlamamalısınız. Eğitim alanında yapacak olduğunuz yenilikler yakın çevrenizi de olumlu bir şekilde etkileyecektir.

Balık Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

13 Aralık 2021 tarihinde Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızdaki durağanlık son bulacak ve yoğun tempolu bir iş hayatına adım atacaksınız. Uzun vadeli hedeflere odaklanmalı, kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Kariyeriniz ile ilgili adım atmaktan tedirgin olduğunuz durumları ön plana çıkaran konularla karşılaşabilirsiniz. Çok fazla çalışacak olduğunuz bir proje içerisine dahil olabilirsiniz. Maddi anlamdaki kaygılarınızdan dolayı stresli bir dönem içerisine girebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalı, olabildiğince temkinli harcamalar yapmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.