Balık Burcu Bahar Yorumu

52.461
Balık Burcu Bahar Yorumu

Balık burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konusunda yükseliyor. Yeni ortaklıklar ve tekliflerin karşılarına çıkacağı bir döneme giriş yapıyorlar. Bu dönemde balıkların aşk yaşamlarında dalgalanmalar olsa da, öz güvenleri sayesinde istediklerini elde ediyorlar. Bahar ayı, balık burcunu hem iş, hem de özel yaşamı konusunda yüksek tempoda olmak zorunda bırakabilir. Bu nedenle sağlığa dikkat diyoruz!

Balık burcu Mart 2016’da özellikle aşk yaşamında önemli gelişmelere gebe. Bu ayda balıkları aşkla ilgili önemli kararlar bekliyor. Ailevi konularda ufak tefek sıkıntılar yaşansa da, duyarlılığınız sayesinde sorunlara çözüm üretmeyi başarıyorsunuz.

Balık burcu Mart ayında iş ve kariyeri konusunda değerlendirmelere giderek, olumsuz etkileri defetme çabasına giriyor. Bu süreçte önünüze çıkan çeşitli fırsatlar yüzünüzü güldürürken, aynı zamanda önemli sorumluluklar yüklüyor. Çevrenizle olan ilişkilerinizin arttığı bu günlerde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Balık burcu Nisan 2016’da uzun zamandır görüşmediği arkadaşlarını arayarak bir araya gelmek isteyecek. Bu ayda kendilerine olan güvenleri ve duygularını rahat ifade edebilmeleri ilişkilerini daha da güçlendiriyor. Balık burcu, özel yaşamıyla ilgili halledemediği sorunları güvendiği arkadaşlarına danışarak halletme yoluna gidecek. Nisan ayı, balık burcu insanlarına aşk konusunda yeni başlangıçlarla birlikte geliyor. Bu dönem sonunda, özel yaşamında istediği mutluluğu yakalayacak olan balıklar hızlı kararlar almak zorunda kalabilirler. Nisan başında iyi giden işleri, Nisan ayı sonunda sekteye uğruyor. Bu nedenle balık burcunun bu süreçte iş, kariyer anlamında önemli başlangıçlar yapmamasını tavsiye ediyoruz.

Balık burcu Mayıs 2016 itibariyle hem özel, hem de iş yaşamıyla ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilir. Mayıs’la birlikte sosyal yaşantınızındaki canlılık ve yüksek tempo sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Özel hayatınızdaki dalgalanmalardan olumsuz etkilenerek her şeyden bir süre uzaklaşmak isteyerek, kısa süreli seyahate çıkabilirsiniz. Balık burcu, bu dönemde sevdiği insanın desteğine de ihtiyaç duyuyor. Mayıs’ın son günlerinde ailenizin de desteğiyle manevi anlamda ayağa kalkıyorsunuz. İşinizle ilgili önemli anlaşmalar ve gelişmeler nedeniyle, özel yaşamınızdan bir süre uzak kalabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirerek, doğru adımlar atmayı başarabildiğinizde, bu bahar geleceğinize damgasını vuracak işlere imza atabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.