Kadınlar Duysun

Balık Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
14.100
Balık Burcu Ekim 2018 Yorumu

BALIK Burcu Ekim 2018 tarihinde cesaret edemediğin bir konuda adım atıyorsun. Yakın zamanda yaşadığın bir gelişme bir konuda karar almanı hızlandıracak. Bir anda harekete geçiyor yeni başlangıçlar yapıyorsun. Parasal alanda beklettiğin ve ilerlemekte sıkıntı yaşadığın ne varsa ilerliyor. Ay sonunda iyi haber ve sonuçlar alıyorsun. Bu aralar kendini ifade ederken biraz dikkatli olman gerekebilir. Senin iyi niyetini birileri kötüymüş gibi lanse edebilir. Bu gibi insanlarla uğraşmak yerine uzaklaşmalısın. Senin de kolay yapamadığın şeydir bu. Kendine hakim olamayarak durumu ileri seviyeye taşıman muhtemel görünüyor. Ardından gelen konuşmalar, restleşmeler ve yüzleşmeler seni çok saçma bir yere taşıyabilir, aman dikkat! Maddi kazanç alanında dengelisin. Karşına çıkan yeni fırsatları mevcut uğraş ve işin nedeniyle değerlendiremeyeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri seni duygusal boşluğa itebilir. İçinde unuttun sandığın geçmişten gelen bazı duygular canlanabilir. Tekrar temas etmek, konuşmak istediğin bir insanın varlığına özlem duyabilirsin. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile depresif ruh haline bürünebilirsin. Stresli ortam ve kişilerle bir arada olmamaya özen gösterilmeli. Bu süre boyunca kendinle kal ve zorlu işlere yönelme.

Balık Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de beklenmedik şeyler yaşayabilir. Ummadığın bir anda alacağın yazılı ya da sözlü bir haber sende heyecan yaratıyor. Kendini hem iyi hem de şaşkın hissedeceksin. Yeni bir karar aşamasına gelebilirsin. Bağlı bulunduğun şartlar bazı adımlara izin vermeyecektir. Risk almak zorunda kalabilirsin. Evli bir Balık Burcu isen sansasyonel işlerden uzak kalmalısın. En ufak bir terslik evliliğinde sorun yaratabilir. Kalbin boşsa ilgini çeken biriyle duygusal bağlamda yakınlaşabilirsin.

Balık Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde ani ve beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Belli süredir sabrettiğin bir konuda tahammül seviyen düşüyor. Yeni bir döneme başlangıç olabilecek kararlar alabilirsin. hak ettiğini sana vermediklerini düşünüyorsun. Ele alacaklarında uzun vadede planlar yapacaksın. Çevrendeki düşmanlarının ve rakiplerinin farkındasın. Evliysen eşini de onlarla iyi geçindiği için suçlayabilirsin. Ne istediğini ve neden istediğini biliyorsun. Akıllıca manevralar yaparak yakın zamanda hak ettiğini alacaksın. Yapman gereken şey, o gün gelene kadar sakin ve tutarlı ilerlemek olmalı.

Balık Burcu Ekim 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Ekim 2018’de öksürük ve boğaz ağrısı ile kendimi gösteriyor. Nasıl ve ne şekilde hasta olduğuna sen de anlam veremiyorsun. Kendini koruduğunu düşünüyorsun ama yine de hasta oluyorsun. Sebebini öğrenmek için geniş kapsamlı kan tahlili yaptırmalısın. Belki de bir check up iyi olabilir. En azından ne yapman ve nasıl bir önlem alman gerektiğini bilirsin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.