Kadınlar Duysun

Balık Burcu Ekim 2020 Yorumu

20.09.2020
9.305
Balık Burcu Ekim 2020 Yorumu

Çevrenizde sıkıldığınız ve değişmesini istediğiniz bazı durumlar varsa bunları değiştirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda yapacak olduğunuz bu değişiklikler sizin hayata bakış açınızı değiştirecek ve daha pozitif olacaksınız. Aşk hayatınıza, ortaklıklı ilişkilerinize yada her türlü ikili ilişkilerde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hassas olacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz bu yüzden çevrenizde size söylenen şeyleri yanlış anlayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve iyi de kötü de olsa duygularınızı en dorukta yaşayacaksınız. Sizin için önemli olan her ne varsa bunları baştan sona gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeniay gerçekleşecek ve kariyerinizde daha iyi bir yere gelebilmek için kendinize çok fazla yüklenmenize gerek yok. Olanları biraz zamana bırakın akışa ayak uydurmaya çalışın.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yeni bir eğitime dahil olabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

ig: becca_reitz

Balık Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Bu ay içerisinde partnerinizden hiç beklemediğiniz bir yaklaşım görebilirsiniz. Geçmişte birlikte yaşamış olduğunuz rahatsız edici bir olay tekrar karşınıza çıkabilir. Bu durumu iyi bir şekilde yönetebilmek için sakinliğe ihtiyacınız olacak. Partneriniz sizin gibi soğukkanlı davranmayabilir ve bu yüzden aranızda tekrar sorun çıkabilir. İlişkisi olmayan Balık burçları ise bu ay içerisinde sizden hoşlanan bir kişi duygularını açıklamak isteyebilir. Zaman içerisinde size bu kişiden hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisinde yaşanan olumsuz durumlara çok fazla kafa yormak size iyi gelmiyor. Karşınıza çıkan olayları hemen değerlendirmek yerine biraz oturup düşünmeli fazla alınganlık göstermemeye çalışmalısınız. Ailenizle aranızda geçen sorunları etrafınızdaki herkese anlatmanıza gerek olmadığını anlayacaksınız. Daha önce güvenerek anlattığınız önemli bir olayı bir başkasından öğrenebilirsiniz. Bu olay size aynı zamanda çevrenizdeki insanlar ile ilişkinizi sorgulatabilir.

Balık Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

İşiniz için ne kadar çaba sarf etsenizde bu ay bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde bazı durumların rayına oturması için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Maddi açıdan daha fazla zarar görmemek için harcamalarınızı düzene sokmanız gerekebilir. Kalça kemiğinizde biraz ağrılar ortaya çıkabilir ve bu yüzden fiziksel hareketleriniz de kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi fazla zorlamayacak ve daha sakin hareket etmeye çalışacaksınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.