Balık Burcu Ekim 2022 Yorumu

3.216
Balık Burcu Ekim 2022 Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. Tamir – tadilat gibi durumlar öne çıkmaya başlayabilir. Ailevi sorunlardan bir süre uzak kalmak isteyeceksiniz. Sağlığınız ile ilgili konulara daha çok özen göstereceksiniz. İç dünyanızda sizi bunaltan durumlar varsa da bunları aşmaya çalışacaksınız.

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. Güçlü kişilerle konuşabilir, bu kişilerle iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Geleceğe dair planlamalar yaparken kendinizden emin olacaksınız.

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Yabancı insanlarla olan iletişiminiz giderek güçlenmeye başlayacak ve olaylara farklı bir açıdan yaklaşacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi kaygılarınız bu süreçte ortaya çıkabilir. Beklenmedik masraflara hazırlıklı olmanız için harcamalarınızı kontrol altına almak sizin için iyi olacaktır. Yatırımlarınızı değerlendirmeye çalışırken, riskli kararlar almamaya çalışın.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.Sevdiğiniz kişilerle yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Kısa süreli de olsa bir tatil planı yapacaksınız. Yeniliklere her zamankinden daha hevesli olacağınız bir sürece adım atıyorsunuz.

Balık Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Partnerinize karşı açık sözlü olma kararı alabilirsiniz. Fİkirlerinizi ifade ederken onu incitmemeye de dikkat edeceksiniz. Birlikte manevi anlamda güçlendiğinizin farkına varacaksınız.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde sorun yaratan kişinin bir başkası olduğunu bu süreçte anlayacaksınız. Geçmişte yapılmış olan hatalara kendinizi kaptırmayın. Geleceğe yönelik yeni planlamalar içerisinde bulunmak, ilişkiye olan bakış açınızı değiştirmeye başlayacak.

Balık Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. Yabancılarla ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Eğitim ve kariyer alanında yapacak olduğunuz sohbetler sayesinde kendinizi geliştireceksiniz.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Ailede yer alan sorunların üzerine düşünmek zorunda olduğunuzu anlayacaksınız. Duygularınızı gelişi güzel değil de daha sakin bir şekilde aktarmak isteyeceksiniz.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Arkadaşlarınız ile aranızda nedenini bilmediğiniz sorunlar var ise bu sorunlar üzerine durmak isteyeceksiniz. Eviniz içerisinde halledilmesi gereken meselelere kafa yoracaksınız.

Balık Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Maddi anlamda oluşan borçlarınızı bir an önce kapatmak isteyebilirsiniz. Kredi alma gibi bir durumunuz söz konusu ise bunun üzerine biraz daha düşünmenizde fayda var.

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyeriniz için alacak olduğunuz kararlardan ne derece emin olup olmadığınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. İşinizde yükselmek için yeni bakış açılarına ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.