Kadınlar Duysun

Balık Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
8.273
Balık Burcu Eylül 2018 Yorumu

BALIK Burcu Eylül 2018 tarihinde gelecekle ilgili enerji sosyal, arkadaşlık ve ilişkilerinde uzun süredir farkında olduğun arınmayı içselleştiriyor. Bu dönemde her türden ilişkilerini sorguluyorsun. Arkadaşlıklarının senin için ne kadar hayırlı olduğunu kendine soruyor, gelecekteki günlerini düşünerek değişimler yapmaya ihtiyaç duyuyorsun. Bu anlamda çevrendeki bazı insanlarla ilgili yeni kararlar alarak, hiç kimse vazgeçilmez değildiri onlara hissettirebilirsin. Bu dönem senin hayatından çıkan kişiler üzelebilir ama sen üzülmeyeceksin. Doğru seçimler yapacağın bir süreçtesin. İş ve parasal konularda önüne yeni fırsatlar gelebilir. Adım atmaktan çekinmediğin her iş sana kazanç getirecek.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri sana güven vermeyen soru işareti oluşturan birlikteliklere son vermeni sağlıyor. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri bazıları ile fikir ayrılığına düşebilirsin. Onlara zoraki bir şeyler öğretmekten vazgeçmelisin. Sen iyi niyetliyken yanlış anlaşılabilir. Kazancınla ilgili memnun olmadığın şeyleri değiştirme imkanına sahip olacaksın.

Balık Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de ilgi ve sevgi konusunda yetersizlik durumu ile yüzleşebilirsin. Alıngan konuşmalar yapmak yerine ihtiyacın olan şeyi iyi bir üslupla ifade etmeye çalışmalısın. Partnerini en güvendiğin insana bile şikayet etmemelisin. Kalbin boşsa bu dönem yeni bir ilişkiye adım atmak için uygun bir ruh halinde değilsin. Çok yakın arkadaş çevrenle ilgili samimiyet sorgulayacak ve güvensizliklerinle yüzleşerek, yol ayrımları yaşayabilirsin.

Balık Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde imkan ve şartlar korunuyor. İşin, kariyerin ve beklentilerin konusunda yorulduğunu hissettiğin şeyler önüne fırsat olarak gelebilir. Parasal konular istediğin şekilde eline geçiyor. Yanı sıra yorucu bir temponun içindesin ve daha ne kadar bu tempoyu kaldırabilirim diyeceksin. İş arkadaşlarınla ilgili içsel şikayetlerin var ama bunu net olarak dışa yansıtmıyorsun. Tartışmalara neden olacak konuşmalar yapmak yerine önce içinde çözüyor sonra gerekeni yapıyorsun.

Balık Burcu Eylül 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Eylül 2018’de alerjik etkilere karşı dikkatli olmalı. Mevsim geçişlerinden kaynaklanan hava değişimleri seni biraz olumsuz etkiliyor. Alerjik durumları griple karıştırabilirsin. Yaşadığın sağlık sorununun tam olarak ne olduğunu anlamak için mutlaka bir doktora danışmalısın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...