Kadınlar Duysun

Balık Burcu Eylül 2020 Yorumu

26.08.2020
9.343

İsteklerinize ters düşen bazı durumlar ile karşılaşabilirsiniz bu yüzden herşeye hazırlıklı olmanızda fayda var.

Balık Burcu Eylül 2020 Yorumu

Duysusallığınız sizin doğru kararları almanıza engel olabilir. İstediğiniz şeyler gerçekleşmeyince pes etmek sizi ileriye taşımaz. Bu yüzden elinizden geldiğince azimli ve hırslı olmaya çalışmalısınız. Kendi içinizde belli bir denge bulmak için meditasyona başlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz için bu ay içerisinde yeni görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz bu görüşmelerin sonucunda kendinize yeni bir yol çizme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yaşadığınız olayların içerisinde kaybolmak yerine biraz kendinizi geri de tutmaya çalışacaksınız. İç sesinize güvenerek adım atarsanız hata payınızın giderek azaldığını göreceksiniz.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve yeni arkadaş çevresi edinebilir ve bu kişilerle oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sizin iel özel bir konu hakkında konuşmak isteyen arkadaşınız olabilir.

Balık Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz olayların etkisinden bir türlü kendinizi çıkaramıyorsunuz. Partnerinizle aranızda çıkan gerginliği yönetme açısından biraz zayıf kalabilirsiniz. Duygusal tavırlarınız yüzünden karşı taraf sizin anlamakta zorluk yaşayabilir bu yüzden biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Olayların içinden sıyrılmak için partnerinizle açık bir şekilde konuşmanız lazım. İlişkisi olmayan Balık burçları ise bu ay sonuna doğru hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Ailenizin manevi anlamda size ihtiyacı olabilir. Bugüne kadar hep onlar size destek verdi ama bu sefer onların size ihtiyacı olacak. Anne veya babanızla aranızda bir para paylaşımı ortaya çıkabilir. Kardeşleriniz varsa onlardan alacak olduğunuz haber sizi oldukça mutlu edecek. Yakın bir arkadaşınız özel hayatıyla ilgili sizden yardım isteyebilir. Arkadaşınızın bugüne kadar size anlatmak istediği ama bir türlü anlatamadığı bir konuya oldukça şaşıracaksınız.

Balık Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlık sorunlarınızı ertelememeniz gereken bir aya giriyorsunuz. Kilo almak yada vermek istiyorsanız bunun için iyi bir diyetisyenle görüşebilir ve olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Kariyerinizde karşılaştığınız aksiliklerin modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Yeni bir iş arayışına geçtiyseniz eğer bununla ilgili olumlu bir geri dönüş alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla çok iyi anlşamanıza gerek yok birbirinize karşı sadece saygılı olmanız bile iletişiminizin güçlü olmasına yetecektir.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.