Balık Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

4.661

Balık Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay koç burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında koç burcu ağustos 2021 yorumu…

Balık Burcu Eylül 2021 Aylık Burç Yorumu

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak. Ortak para konuları ön plana çıkacak. Yapılan harcamalar var ise buralarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Vergi, sigorta veya borç işleri ile ilgili konularda sizi bu ay ulaştırabilir.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı yapacak. Her zaman yapmış olduğunuz rutinin dışına çıkmak isteyeceksiniz. Yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlar tanımak önceliğiniz olacak. Tatile gitme gibi bir düşünceniz var ise de bunun içinde planlama yapacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Eylül 2021 tarihinde Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkilerinizin ön plana çıktığı bir dönem. İlişkiniz yok ise yeni bir ile tanışabilir ve bu kişiye karşı kendinizi ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise kendinizi partnerine adamak isteyeceksiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Mantığınızın devre dışı kaldığı ve duygusal kararlar aldığınız bir dönem olacak. Sağlıkla alakalı problemlerle de duygusal açıdan yaklaşabilirsiniz. Almanız gereken önemli kararlar var ise ertelemek iyi bir çözüm yolu olacaktır.

Balık Burcu Eylül 2021 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızdaki problemleri yavaş yavaş çözdüğünüzü göreceksiniz. Partnerinizin size karşı olan yaklaşımı dikkatinizi çekecek ve onunla daha çok ilgilenmek isteyeceksiniz. İlişki içerisinde konuşulması gereken fakat bir türlü konuşulmayan bir konu üzerine durabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise dönemde heyecan ve tutku dolu bir ilişki sizinle olacak. Her ne kadar ciddi bir ilişki düşüncesi içerisinde olmasanız da ilişkinin boyutu ciddiyet kazanabilir.

Balık Burcu Eylül 2021 Aile ve İlişkiler

10 Eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle keyifli zaman geçireceksiniz. Uzun uzun sohbetler yaparak çevrenizdeki insanların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı yapacak. Kendi ailenizin veya eşinizin ailesinin sorunları ile ilgileneceksiniz. Sorunlara karşı sakin kalmak gerektiğini ve sabırlı olunursa çözüm yolu bulunabileceğini aktarmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Eylül 2021 Para ve Kariyer

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Para ile ilgili yapacak olduğunuz karmaşıklar ve hatalar söz konusu olabilir. Ödemelerinize dikkat etmeli, alacak olduğunuz ödemelerin de hesaplarını iki kere kontrol etmelisiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazi burcunda retro hareketine başlayacak. İş hayatınız ile ilgili yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Tanışacak olduğunuz bir kişi sayesinde işinizi geliştirebilir, kariyerinize de katkı sağlayacak projelere katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.