Balık Burcu Eylül 2022 Yorumu

2.416
Balık Burcu Eylül 2022 Yorumu

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. İlişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Düşüncelerinizde boğulmaktansa kendinize zaman ayırıp, kafanızı rahatlatmaya çalışmalısınız. Eşinizle veya sevgilinizle sorunlarınız varsa bunları konuşacaksınız.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. Hayatınızda yolunda gitmeyen konuları düzeltmek için aile içerisinde ufak bir konuşma yapacaksınız. Parayla ilgil sorunlarınız varsa bunu çözmek için yakın birinden destek almak isteyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eski bir arkadaşınızla veya eski sevgiliniz ile iletişime geçebilirsiniz. Geçmişe dair olan konuları tekrar sorgulamak isteyeceksiniz. Ödenmesi gereken borçlar varsa eğer bunları biran önce ödemeye çalışmalısınız. Yatırımlarınızı yeniden değerlendireceksiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yakınlarınızdan maddi anlamda destek almak isteyeceksiniz. Eğer ilişkiniz yok ise bu süreçlerde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

10 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Retro yapacak. Aşk hayatınızda sizi hassaslığa iten bir konuyu açık bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Partnerinizin aile hayatında yaşadığı sorunları görmezden gelmeyeceksiniz. Duygularınızı aktarmak için oldukça verimli bir döneme giriyorsunuz.

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Partneriniz sizi bazı konularda yanlış anlayabilir. İkili ilişkilerde kanınızı yormanız gereken durumları öncelik olarak belirleyin. Eski sevgilinizle birlikte geçmişten konuşmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

5 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Sevdiklerinizle daha uyumlu olacaksınız. İlişkilerinizde yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Size yakın olan bir kişinin hayatındaki sorunu halletmeye çalışacaksınız.

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Yakın çevrenizdeki stresli olaylar sizide olumsuz etkileyebilir. Daha önceden yardım ettiğiniz bir kişinin tekrar size ihtiyacı olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirecek, önceliklerinizi belirleyeceksiniz. Kendi sorunlarınız yüzünden arkadaşlarınıza canını sıkmak istemeyebilirsiniz.

Balık Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Bonus, prim veya borçlarla ilgili konular öne çıkmaya başlayabilir. Gelirinizin artması için yeni iş arayışlarına geçiş yapabilirsiniz. Ekstra bir iş de çalışmak sizi bu dönemde yorsa da enerjinizi olumlu şekilde değerlendireceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yaşanan sorunları ciddiye almanın zamanı geldi. Sizinle rekabet içerisinde olan bir kişiye yapacak olduğunuz projelerden çok fazla bahsetmeyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.