Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

1.123
Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriyor, 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Bu biraz karışık bir etki aslında, çünkü finansal anlamda kazançlar ve kayıplar bir arada olacaktır. Evet, birbiri peşi sıra ödemeler söz konusu olacak fakat aynı şekilde daha rahat ve kolay para kazanabileceksiniz. Ortaklaşa kazanımlardan elde ettiğiniz gelirler artabileceği gibi, kredi araştırmaları, bankacılık işlemleri yapabilir, vergiler, borçlar, primler, burs lar, taksitler gibi konularla epey meşgul olabilirsiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunay genel anlamda olumlu etkilere sahip, fakat sizler ilk etapta kendinizi gergin hissedebilirsiniz, bunun yanı sıra sezgileriniz inanılmaz kuvvetlenecek ve hatta yönünüzü bulmanızda yardımcı olacak. Kişisel, önemli bir şeyin mutluluğunu yaşayabilir, kutlamasını da yapabilirsiniz. Hayatınızda önemli bir başlangıç yapmak için gerekli motivasyonu ve desteği bulabileceksiniz. Ben sizler adına şimdiden heyecanlandım desem yeridir! Kişisel yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabileceksiniz.

23 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu dönemde odağınızda iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacak. Bu dönem kariyerinizde hızla yol alabilirsiniz, artık sizler için mücadelenizin verimli meyvelerini alma zamanı. Güçlü olmak, güçlü görünmek, iddialı görünmek önemli olacaktır. İstediğiniz işi elde edebilir, daha iyi koşulları olan işler için mücadele edebilirsiniz. Bu dönem özellikle yöneticilerinizden, sizin üst konumunuzda olan kişilerden güzel destekler söz konusu olabilecektir. Şu dönem kariyerinizi ve işinizi ilgilendiren her konuya asılın arkadaşlar, elinizden hiçbir şey kurtulamaz.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayla birlikte maddi anlamda bir sorumluluk veya yükümlülük altına girebilirsiniz. Bu kredi olabilir, önemli bir taksit olabilir, yalnız birlikte olduğunuz kişiyle finansal konularda oluşacak gerginliklerden uzak durmanızda yarar var. Bu yeni ay sürecinde, ödemeler, borçlar gündemde olacaktır. Bir diğer olası etkisi de -ki aslında böyle olmamasını umuyorum- sağlıkla ilgili konulara özellikle para harcayabilirsiniz. Yine bu hafta sonuna doğru bazı seyahatler gündeme gelebilir, minik hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. Yalnız trafikte araç kullanırken dikkat edin, riskli davranışlardan kaçının ve arabanızın muayenesini ıvırı zıvırı eksik etmeyin. Yeni ay zamanı evinizde, ailenizde mutluluk, huzur, sorunların çözülmesi söz konusu olabilecektir.

29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar başkalarının finansal kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilecek, ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançları arttırabilecek, miras, nafaka, prim, burs gibi konularda şans sizden yana olacak. Yalnız sağlıkla ilgili harcamalarınız bu süreçte artabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.