Kadınlar Duysun

Balık Burcu Haziran 2018 Yorumu

23.05.2018
3.989
Balık Burcu Haziran 2018 Yorumu

BALIK Burcu Haziran 2018 tarihinde planların devreye giriyor. Çevrendeki her şeyi en baştan ele alıp değerlendireceksin. Kimler iyi gün dostu, sen sorun yaşarken ya da mutluyken yanında kimler vardı hepsini ayıklıyorsun. Sergilediğin davranışlara verilen tepkilerle bazılarının iç yüzünü öğreneceksin. Bir daha görüşmemek üzere veda ettiğin insanlar olabilir. Kaliteni düşüren ve sana zaman kaybına neden olan konuşmalar yapmıyorsun. Fotoğraf, şiir, makale ve kitaplarla bu ay daha fazla haşır neşir olacaksın. Alacağın duygusal kararların yok gibi. Özel hayatında devreye soktuğun planlar uzun vadede işlemeye başlıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri beklemediğin sürpriz durumları karşına çıkarabilir. Görmeyi ummadığın birini görebilirsin. Bu insanla kısa da olsa bir geçmişin var ve anıların canlanıyor. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri kısa süreli isteksizlik yaratabilir. Duyarsız davranarak en yakınındaki insanları bunaltabilirsin. Kendine kapanacaksın.

Balık Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de geri plandan işliyor. Bir süre sessiz kalacaksın. Mış gibi yaparak yaşayabilir bu süreçte daha iyi kararlar alabilirsin. Çevrendekileri yanıltmak ve sürprizler yapmak konusunda üzerine yok. Senin bu sessizliğinin altından yakın zamanda bir şeyler çıkacağını bazıları tahmin edebiliyor. Birinin yakın takibi altındasın. Bunun farkındasın ama emin değilsin. Sosyal çevrende aşk hayatından daha fazla etkinsin. Hayal gücün yerinde. Uğraş verdiğin bir projeyi özel yaşamın nedeniyle bir süre erteleyebilirsin.

Balık Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler

Haziran 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinden biraz uzaklaşıyor. Çevrendekileri teste tabi tutuyorsun. Olayları uzaktan gözlemliyor, herkesin kafandaki yerini yeniden belirliyorsun. İş, kariyer, kazanç konusunda iletişim yerinde. Önemli görüşmelerde yer alacaksın. uygulamak istediğin bir şeyin daha zamanı olduğunu düşünüyorsun. Birlikte çalıştığın veya bolca zaman geçirdiğin biriyle aranda farklı bir mesele oluşuyor. Anlam veremediğin bazı davranışları seni ikileme düşürüyor ama sormak istediğin soruları soramıyorsun. Ay sonuna doğru patlayabilirsin.

Balık Burcu Haziran 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Haziran 2018’de beslenme düzenine özen göstermeli. Enerjini her konu üzerinde çok iyi kullanıyorsun. Ancak yemek konusunda iradeli ve istikrarlı değilsin. Ya gereğinden az ya da fazla yiyebiliyorsun. Bu da metobolizmanın dengesini bozuyor. Ayrıca beklemediğin durumlar karşısında alacağın tavır ve öfke oranın sağlığın açısından son derece önem arz ediyor.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...