Balık Burcu Haziran 2020 Yorumu

5.323

Herşeyin peşinden koşamayabilirsiniz, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular varsa sadece bunlara odaklanmanız daha iyi olacaktır.

Balık Burcu Haziran 2020 Yorumu

23 Haziran 2020 tarihinde Neptün sizin burcunuzda gerileme hareketine başlayacak ve beklemeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Uzun zamandır haber alcak olduğunuz bir konu varsa biraz daha sabırlı olmanız lazım. Eğitim veya iş hayatınız için yeni adımlar atabilirsiniz. Bu adımları atarken korkmamalısınız. Kendinize olan güveninizin yerine gelmesi için geçmişte başarmış olduğunuz işleri düşünmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Haziran 2020 Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek ve yakın çevrenizden gizlediğiniz bir konu varsa bu ortaya çıkabilir. Bu konuyu sizin dışınızda bilen bir başkası var ve o bunu yaymış olabilir.

21 Haziran 2020 Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve ertelediğiniz ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmaya fırsat bulabileceksiniz. Kendinize vakit ayırmanın size ne kadar iyi geldiğini anlayacaksınız.

Balık Burcu Haziran 2020 Aşk Yorumu

25 Haziran 2020 tarihinde Venüs ileri hareketine dönecek ve aşk hayatınızda var olan bilinmezlikler bitecek. Siz ne istediğinizi bildiğiniz sürece atacağınız yeni adımlardan korkmayın. Karar verme aşamasında geçmişte yaşadığınız olayların faydasını göreceksiniz ve rahatlıkla yeni kararlar alabileceksiniz. Partneriniz tarafından haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız eğer söylediklerinizin arkasında durmaya devam edin. Siz susmak istedikçe karşı taraf kendi haklı çıkarmaya devam edebilir.

Balık Burcu Haziran 2020 Aile ve İlişkiler

Sosyal çevreniz hareketleniyor, yeni tanışacak olduğunuz kişiler var. Bu kişilerle yeni yerlere gidebilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz. Arkanızdan konuşanların farkındasınız ama seviyenizi koruyarak onların düzeylerine inmeyeceksiniz. Bırakın isteyen istediğini söylesin herkes kendi hayatını yaşıyor. Aileniz ile birlikte güzel bir tatile gidebilirsiniz. Gidecek olduğunuz bu tatil herkese iyi gelecek ve hoş zamanlar geçirebileceksiniz.

Balık Burcu Haziran 2020 Sağlık ve Kariyer

İş yerinizde sizi kıskanan bir iş arkadaşınız var. O kişi sizin bunu farkında olduğunuzu bilmiyor ama kısa süre içerisinde öğrenecek ve sizin hakkınızda yaptıklarından da söylediklerinden de utanacak. Siz her ne kadar rekabet ve kıskançlık içerisinde olmasanızda yapmış olduğunuz işlerde başarılı olduğunuz için kariyerinizde yükselmenizi tahammül edemiyorlar. Bu ay sonuna doğru patronlarınız tarafında takdir görebilir ve pozisyon değişikliği yaşayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.