Kadınlar Duysun

Balık Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
4.861
Balık Burcu Haziran 2021 Yorumu

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Sağlığınız ile ilgili durumlara bu sıralar biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Beslenme şeklinize dikkat etmeniz gerekebilir. Aksi halde kontrolsüz bir kilo alımı yaşayabilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. İleriye dönük hedeflediğiniz her ne varsa bununla ilgili yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Sizi mutsuz eden konulardan uzak durmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Uzun zamandan beri görmediğiniz arkadaşlarınız veya akrabalarınızla vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizle aranızda sorun yaratan konuları en başından konuşmak isteyebilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sosyalleşecek ve arkadaş çevrenize zaman ayıracaksınız. Yakın bir arkadaşınızla size iyi gelen tatil planlaması yapabilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda ki sorunlar artık geride kalmaya başlayacak. Partnerinizle birbirinizi yeterince anlayabilecek ve hoş vakit geçireceksiniz.

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Eşinizle veya sevgilinizle evinizin içerisinde var olan bir durumdan ötürü tartışabilirsiniz. İlişkiniz yok ise eski sevgilinizle tekrar iletişim kurarak onunla baştan bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2021 Aile ve İlişkiler

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Anne, babanız veya kardeşlerinizle aranızda sorunlar oluşabilir. Sizden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü aile içi tartışmalar sıklaşabilir. Bu yüzden kendinizi ailenizden biraz da olsa uzak tutmak isteyebilirsiniz.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Bu sıralar sosyal hayatınız ne kadar durağan olsa da yavaş yavaş hareketlenmeye başlayacak. Arkadaşlarınızla daha çok görüşeceksiniz.

Balık Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. İş hayatınız ile ilgili konularda şanslı olacaksınız. Yetiştirmeniz gereken proje sayılarında artış olabilir. Çalışma arkadaşlarınıza projelerinizden bahsetmek istemeyeceksiniz. Bunun nedeni ise sizin fikirleriniz çalmaları olabilir.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. İşinizdeki olanaklar giderek artacak. Çalışma koşullarında olumlu değişimler ile karşılaşabilirsiniz.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.