Balık Burcu Haziran 2022 Yorumu

3.019
Balık Burcu Haziran 2022 Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür, Satürn ile kare açı yapacak. Teknoloji, iletişim ve ulaşımla alakalı konularda bazı aksaklıklar karşınıza çıkabilir. Gündelik yaşantınızın yoğunluğu yüzünden yorgunluk hissedebilir ve kararlar almakta zorluk çekebilirsiniz.

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. Uzun vadeli planlarınızda Satürn etkileri sayesinde bilinçaltınızda olumlu iyileşmeler söz konusu olacak. Dış dünyadan geri çekilme ve koşuşturmadan uzaklaşma kararı alacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile içi ilişkiler giderek güçlenmeye başlayacak. İletişiminizi düzelttiğiniz için kendinizi rahat hissedeceksiniz. Ev ile ilgili planlar da bazı değişiklikler yapmamız söz konusu olmaya başlayabilir.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkileriniz ön plana çıkacak, kendinizi değerli hissedecek ve sevgilinizle daha fazla zaman geçirmeye çalışacaksınız. Hobilerinize odaklı olabilir, tatile çıkarak kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte yeni planlamalara dahil olmak isteyebilirsiniz. İlişkideki sorunları düşünmek yerine daha çok birlikte etkinlikler yapmaya başlayacaksınız.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak yerine hedeflerinizi ve hayallerinizi düşünerek yapmak istediklerinizi planlayacaksınız. Geçmişte yaşanmış olan bir aşk tekrar gündeminize gelebilir, kendi içinizde kararsız kaldığınız bir durum söz konusu olabilir.

Balık Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Aile içersinde olan biten durumlara karşı düşünceleriniz giderek netleşmeye başlayacak. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi yoluna koymaya devam edeceksiniz.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizdeki sorunları ele almak size bu dönemde zor gelsede sakin kalarak durumları toparlamaya çalışacaksınız. Bir arkadaş çevresine dahil olabilir, güzel dostluklar edinebilirsiniz.

Balık Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir bu yüzden para ile ilgili korku ve endişe duyabilirsiniz.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Maddi planlarınızı gözden geçirecek, işiniz için daha garantici bir yol tercih etmek isteyeceksiniz.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde sizi zorlayan durumları göz önünde bulundurarak hedeflerinize ilerlemek sizin için iyi bir plan olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.