Balık Burcu Kasım 2016 Yorumu

25.529
Balık Burcu Kasım 2016 Yorumu

Balık Burcu Kasım 2016 tarihinde yeteneklerine ve hislerine güvenerek hareket ediyor. 2016 yılı boyunca başarı sizden yana oldu. Ve yıl sonuna kadar da bu devam edeceğe benziyor. Yine şanslısınız balık burçları. Fikirlerinizi başarılı şekilde hayatınıza yansıtıyorsunuz. Ay boyunca sabırla uygulayacağınız kararlarınız ve yerine getireceğiniz sorumluluklar sizi zirveye taşıyor. Sürpriz gelişmelerin oldukça fazla yaşanacağı bir zaman dilimi. Balık burcu aşk hayatında, eski aşkların gündeme gelme olasılığı var. Bitişleri ve yeni başlangıçları eskisi kadar önemsemiyorsunuz. İnanılmaz ama maddiyat duygularınızın biraz önüne geçmiş gibi görünüyor. Öğrenci balıklar için yeni eğitim seminerleri gündemde. Finansal kaygılarınız gittikçe azalıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunay zamanı balık burcu, bazı restleşmeler yaşayabilir. Aşk hayatınızda inceldiği yerden kopsun havasına bürünebilirsiniz. Haksızlıklara karşı düşüncelerinizi hiç çekinmeden dile getireceksiniz. 29 Kasım 2016 Yeniay, sıkıntıların tümüyle sizi terk edeceği enerjiler salgılıyor. Kendinizi mükemmel hissedecek, olumsuzlukları görmezden geleceksiniz.

Balık Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

Balık Burcu Kasım 2016 aşk hayatında ilgi bekliyor. Aradığı ilgiyi bulamayan balıkların ilgisinin başka taraflara kayması muhtemel görünüyor. Verdiğiniz değerlerden bir kısmını geri alma yoluna gidebilirsiniz. Yüze vurmadığınız bazı duygularınız ay ortasında açığa çıkıyor. Evli balıkların evliliklerinin sarsılmaması için 13 Kasım ve 16 Kasım arası daha dikkatli olmaları gerekiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın.

Balık Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 Balık Burcu aile ve ilişkilerinde sabrının mükafatını alıyor. Aile bireyle tarafından takdir ediliyorsunuz. Kasım ayı içinde sizden desteğini esirgemiyorlar. Sizin çevrenize yaptığınız yardımlar ve kurduğunuz güzel ilişkiler göz ardı edilmiyor. Üzerinizde otorite kurmaya çalışan bazı kendini bilmezleri ise hayatınızdan şutluyorsunuz.

Balık Burcu Kasım 2016 Sağlık

Kasım 2016 Balık Burcu sağlığı gayet iyi. Mideniz dışında şikayet edeceğiniz yeni sağlık problemi yaşamıyorsunuz. Kalp sorunu olan balıklar ay içindeki kontrollerini ihmal etmesinler. Yüksek tansiyonu olanlar ise ani öfke durumlarından kaçınmalılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.