Kadınlar Duysun

Balık Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
10.948
Balık Burcu Kasım 2018 Yorumu

BALIK Burcu Kasım 2018 tarihinde bazı kararsızlıklar yaşıyorsun. Tam olarak ne yapmak istediğini bilmediğin durumlar var. Söylemek isteyip de söyleyemediğin bir sürü şeyin içinde biriktiği bir döneme giriyorsun. Bu nedenle olası öfke patlamalarına karşı dikkatli olmanı öneriyoruz. Ruhsal olarak her an yenileniyorsun. Yanı sıra baş edemediğin duygular da yok değil. Özel yaşantınla ilgili kafa karışıklıkların hiç bitmiyor. Yaşananları kuşku seviyesine taşımamalı, hayatı olağan akışına bırakmalısın. Ha zaten öyle yapıyorsun ancak güvensizliğin bir çok şeyi yaşamana engel oluyor sevgili Balık Burcu. Çoğu konuda çok şanslı olmana rağmen kendini şanssız olarak nitelendiriyorsun. İletişim son derece önemli görünüyor. Çevreden gelen etkilerden olumsuz enerjiler yüklenmemeye çalış.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Ancak olaylara karşı yaptığın keskin değerlendirmeler seni bundan alıkoyuyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri ile sezgilerin daha güçlü hale geliyor. Eskilerden gelen biri duygularını allak bullak edecek. Bu etki çok uzun sürmese de seni ciddi anlamda etkileyecek.

Balık Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de farklı etkilere maruz kalıyor. Yaşanıp bitmiş bir aşkın tekrar karşına çıkması olası görünüyor. Ya da tartışmalı şekilde ayrıldığın biriyle yeniden münakaşa edebilirsin. Birlikteliğin varsa duygularını ortaya koymakta zorlanıyorsun. Bunun sebebi olarak onun sana karşı olan dengesiz davranışlarını gösterebilirsin. Kendi dünyanda ve kişisel alanında daha fazla vakit geçiriyorsun. Bol bol kitap okuyacak, yazacak, kendini iyi hissedeceğin etkinlikler içinde yer alacaksın.

Balık Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinden biraz uzak kalıyor. Maddi manevi ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni mücadeleler içine gireceksin. Çevrende sana destek olan bazı arkadaşlarınla bu dönemde daha sık görüşebilirsin. Proje konularını birlikte değerlendiriyor, yenilerini yapmak için kolları sıvıyorsunuz. Senin bilgi sahibi olduğun, uzmanlık alanın olan bir konuda senden yardım isteyecekler. Yanı sıra kırgın olduğun bir arkadaşınla sizi barıştırmak için araya girenler var. Genel olarak gelişmelerden memnun kalacağın bir ay yaşayacak ve kapatacaksın.

Balık Burcu Kasım 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Kasım 2018’de ortalama seviyelerde ilerliyor. Ruhsal ve psikolojik sağlığın her şeyin önünde geliyor. Çevrende yaşanan olumsuzluklardan iki kat etkileniyorsun. Diğerlerinin sorunlarını kendi sorununmuş gibi ele alman seni büyük oranda yıpratıyor. Özellikle bu ay bunu yapmamaya özen göstermelisin. Bedenin de bir nevi hassas görünüyor. Ayaklarını ve baş bölgeni sıcak tutarsan olası üşütme ve ağrıları yaşamayabilirsin.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...