Kadınlar Duysun

Balık Burcu Kasım 2019 Aylık Yorum

28.10.2019
18.776

Balık Burcu Kasım 2019 Yorumunuz; Kasım ayı içerisindeki gezegen hareketleri, yeniay ve dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Balık burçlarını bu ay aşk hayatında neler bekliyor? Balıklar için aile ve arkadaş ilişkilerinde dikkat etmesi gerekenler neler? İşte aylık burç yorumlarınız…

Balık Burcu Kasım 2019 Aylık Yorum

Bu ay kendinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Etrafınızdaki insanları düşünmekten ziyade artık kendinize odaklanacaksınız. Merkür’ün size bazı olumsuz etkileri olabilir. İş hayatınız veya eğitim hayatınız ile ilgili anlaşmaya başladığınız bir durum varsa burada bazı olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Kasım ayında karşınıza ne kadar iyi fırsat çıkarsa çıksın geride durmaya çalışmalısınız. Yeni bir işe veya yeni oluşumlara karşı biraz geride durmalısınız. Daha çok elinizde olan ve yarım kalan işlere odaklanın.

Yeniay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

12 Kasım 2019 Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizden saklanan bir konunun ortaya çıkmasını sağlayacak. Aile ile alakalı konulara odaklanacak ve sıkıntılı olan her ne var ise bunu çözmek için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz.

26 Kasım 2019 Yay burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sırasında ileriye dönük kararlar almak isteyebilirsiniz. Cesaret edemediğiniz her ne var ise yeni ay sayesinde cesaretinizi toparlayabilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2019 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda tartışmalar söz konusu olacak. Partneriniz bu sıralar sizi anlamakta zorlanabilir. Kendinizi savunacak ve olabildiğince kendinizden emin bir şekilde tavır sergileyeceksiniz. Çocuklarınız varsa bu ay onlarla ilgili bir konuya odaklanabilirsiniz. Yalnız olan balık burcuysanız bu ay hayatınıza birini almamalısınız. Karşınıza çıkan kişileri tanımaya çalışın zaman geçirin ama ciddi bir ilişki için doğru bir ayda değilsiniz. Daha çok kendinize odaklanın ve biraz kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Balık Burcu Kasım 2019 Aile ve ilişkiler

Aile içinden bir kişi sizden uzağa gidecek olabilir. Yada siz ailenizden uzak bir yere taşınabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişi size müjdeli bir haberle gelebilir. Bu bir evlilik veya bebek haberi olabilir. Arkadaşlarınızla aranızda çıkacak olan bazı sorunlar var. Bu sorunların neden çıktığını anlayacaksınız. Uzun zamandır güvendiğiniz bir kişi varsa hayatınızda. Bu kişinin aslında güvenilmez olduğunu anlayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz ve yeni etkinlikler içerisinde bulunacağınız bir ay sizinle olacak.

Balık Burcu Kasım 2019 Sağlık ve Kariyer

Kasım ayında sağlık problemleriniz kendisini gösterebilir. Bu yüzden ortaya çıkan sağlık problemlerinizin üzerine düşmeye çalışmalısınız. Eğer göz ardı ederek önemsemezseniz ileride ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Ameliyat olmanız gereken bir konu varsa bu ay bunun için doğru bir zamandasınız. İş hayatınızda bazı sıkıntılı durumlar sizi bulabilir. İyiye giden bir süreç varsa bir anda kötüye gidebilir. Bunun üzerine durmaktan ziyade biraz zamana bırakın ve eğer imkanınız varsa önümüzde ki ay o işin başına tekrar geçin.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.