Balık Burcu Kasım 2020 Yorumu

7.696
Balık Burcu Kasım 2020 Yorumu

29 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Neptün ileri hareketine başlayacak ve kendi içinizde zaman zaman tutarsızlaşabilirsiniz. Sizi yoran çevrenizdeki insanlardan daha çok kendiniz oluyorsunuz. Kendi hayatınız için alacak olduğunuz kararlar kimseyi ilgilendirmiyor. Bu yüzden pişman olsanız da bu işin altından kalkabileceğinize inan ve cesaretli olun. Hukuksal süreçte devam eden bir davanız varsa bununla ilgili ciddi bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve maddi açıdan sizi zorlayan harcamaların farkına varacaksınız ve bunları olabildiğince en aza indirmeye çalışacaksınız.

30 Kasım 2020 tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek, duygusallıktan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Aksi takdirde bu duygusallık bazı sağlık sorunlarınız da istemsizce tetikleyebilir.

Balık Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

Uzun süreli devam eden bir ilişkiniz varsa ve evli değilseniz eğer bu ay içerisinde partneriniz ile birlikte evlilik ile ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Evli olan Balık burçları ise eşinizin yoğun iş temposundan dolayı küçük küçük sağlık problemleri ortaya çıkabilir ve bu duruma siz el atmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Balık burçları ise sizinle uzun zamandan beri ciddi bir ilişki içerisine girmek isteyen bir kişi varsa bu kişiden itiraflar alabilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Aileniz ile birlikte kısa süreli de olsa tatil yapabilirsiniz. Birlikte geçirecek olduğunuz vakit hem size hemde onlara oldukça iyi gelecek. İçinize attığınız ama bir türlü konuşamadığınız konular varsa cesraretinizi toplayarak bu konuları konuşmak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizden bir kişinin maddi açıdan desteğe ihtiyacı olabilir ve bu desteği ona siz vermek isteyebilirsiniz. Siz insanlara yardım ettikçe mutlu oluyorsunuz ve etmiş olduğunuz yardımın konuşulmasını istemiyorsunuz.

Balık Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Sağlığınızı olumsuz bir şekilde tetikleyen konulardan ve kişilerden ne kadar uzak durursanız o kadar daha iyi olursunuz. Kendi içinizde çözüme kavuşturmanız gereken konuları çözmeden yeni konulara atlamayın. Kariyerinizi ilgilendiren mühim kararlar almadan önce çevrenizdeki insanlara da bu konu hakkında danışmak iyi bir fikir olabilir. Parayla ilgili konularda telaş yapmanızı gerektirecek bir durum yok. Beklenmedik bir yerden güzel bir para alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.