Balık Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

3.264
Balık Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Din, Felsefe ya da spiritüellik ile i̇lgili konularla ilgilenebilir ve bu alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı açıksözlü olabilir ve fikirlerinizi net bir şekilde ifade etmekte çalışabilirsiniz.

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn Kare açı yapacak. Yabancılarla aranızda problemler ortaya çıkabilir. Yurtdışına gitme gibi planınız varsa bunu ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Hukukla veya eğitimle alakalı konularda kontrolünüz dışında gerçekleşen problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ani bir karar alarak kısa süreli de olsa tatile çıkabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak isteyeceksiniz. Görüşlerinizi ve inançlarınızı değiştirecek ya da sarsacak olan bir olayla karşılaşabilirsiniz. Farkındalığınız artacağı için kendinizi daha iyi aktarabileceksiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yetinmeye odaklanacak kendinizi geliştirmeye çalışacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hayata bakış açınızda birden fazla değişiklikler söz konusu olabilir. Seyahatlere çıkarken biraz daha etmeli tersliklere karşı önlemler almaya çalışmalısınız. Yakın akraba, kardeş veya komşularla ilgili öne çıkan gelişmeler sizinle olabilir.

Balık Burcu Kasım 2021 Aşk Yorumu

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs ve Mars sekstil açı yapacak. Venüs’ün uyumluluğu sayesinde romantik bir döneme adım atıyorsunuz. İlişkiniz yok ise çıkacak olduğunuz bir seyahat sırasında yeni biriyle tanışabilir ve aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda aşk sizinle olacak, duygularınızı karşı tarafa aktarmaktan çekinmeyeceksiniz. İkili ilişkide yaşadığınız problemleri aşmak için farklı bir çözüm yolu denemek isteyebilirsiniz. Birlikte çözemediğiniz durumları da bir uzmandan yardım alarak çözmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2021 Aile ve İlişkiler

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarla bir araya gelebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz. Aranızda problem olan arkadaşınız var ise bu kişiyle konuşmak isteyebilirsiniz. Kırgınlıkları düzeltecek ve yeni bir döneme adım atacaksınız. Grup çalışmaları içerisine girecek, buralardan keyif alacaksınız.

16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı yapacak. Aile içerisinde yaşanılan problemler sizi zaman zaman gelebilir. Her ne kadar uyumlu bir şekilde konuşmaya çalışsanız da tartışmanın kavgaya döndüğünü ve söylenen sözlerin fazlasıyla kırıcı olduğuna şahit olabilirsiniz.

Balık Burcu Kasım 2021 Para ve Kariyer

24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Uzun vadeli olan ve yatırımı yüksek olan işlere adım atabilirsiniz. İleriye dönük plan yapmak sizi olası sorunlardan uzak tutabilir. Hedeflerinizi belirlemeli ve kariyerinizde karşınıza çıkan engelleri de teker teker aşmaya çalışmalısınız.

27 Kasım 2021 tarihinde Güneş ve Merkür birleşecek. İş hayatınızda sizden gizlenen durumlar açığa çıkabilir. Yabancı ilişkilerine önem verecek ve daha çok buralarda iş yapmaya çalışacaksınız. İletişim kabiliyetiniz yükseltecek, insanları kolay bir şekilde ikna edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.