Balık Burcu Kasım 2022 Yorumu

3.279
Balık Burcu Kasım 2022 Yorumu

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. Uzun vadeli planlar veya işlerle ilgili durumları daha fazla düşünmek zorunda kalabilirsiniz. İşinizde ve kariyerinizde yapacak olduğunuz planlar sayesinde maddi durumunuz da iyileşmeler söz konusu olmaya başlayabilir. Sonunu düşünmeden içinizden geldiği gibi hareket etmek farklı deneyimler edinmenize yardımcı olacaktır. İki ilişkilerde sınırlarınızı belirlemeli, size karşı davranışları detaylı bir şekilde incelemelisiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Planlanmış seyahatleriniz var ise buralarda sorunlar yaşayabilirsiniz. İş kazaları yaşamınız oldukça mümkün bu yüzden daha fazla dikkat etmelisiniz. Devam ettiğiniz işlerde aksaklıklar söz konusu olabilir. Kardeşlerle, akrabalarla krizler yaşamamak için dinleyerek konuşmaya özen göstermelisiniz.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş ve sosyal hayatınızda daha fazla ön planda olacaksınız. Yeni bir terfiler gündeme gelebilir. Yabancılardan destek gördüğünüz bir dönem olacak. Kendinizi geliştireceğiniz farklı pozisyonlarda yer almaya başlayacaksınız.

Balık Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Konfor alanından çıkmanız gerektiğinin farkına varacaksınız. İyimser tavırlarınız sayesinde partnerinizi etkilemeniz oldukça mümkün. Partnerinizin tavırlarını benimseyin, daha fazla eleştirmeyin. İlişkide yeni deneyimlere açık olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Kendinize ve ilişkinize olan güveniniz giderek artmaya başlayacak.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olanlar ise bu hafta içerisinde heyecan dolu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz problemleri ve ilişkileri geride bırakmalı, mevcut olan ilişkiye şans vermeyi denemelisiniz. Koruyucu tavrınız karşınızdaki kişiyi biraz sıkabilir.

Balık Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Kariyerinizde yükselmek için güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Önemli bir sunum ya da görüşmeye dahil olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları etkileyecek bu sayede size desteği bulunacak olan kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Aile içinde geçmiş olaylar gündeme gelebilir, kırgınlıklar ortaya çıkabilir.

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Evinizle ilgili problemleriniz varsa arkadaşlarınızla birlikte bu problemleri çözmeye odaklanın. Ailenizle birlikte alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Balık Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızı olumlu şekilde etkileyecek olan güzel ilişkiler kuracaksınız. Patronlarınız var ise ortaya çıkarmış olduğunuz projeler sayesinde iyi bir izlenim bırakacaksınız. Yöneticilerinizden destek göreceğiniz bir dönem olacak. Açık sözlü olmanız gereken projelere adımlar atabilirsiniz. Sorumluluklarınızı göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışmalısınız. Maddi anlamda zorluk yaşadığınız durumlar var ise bunlara yönelik yeni planlamalar gerçekleştirmek sizin için daha iyi olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.